Rafałstart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wstęp do 3ds maxa miałem na studiach, później samodzielna nauka

 

Ciekawie prowadzone zajęcia w małym gronie. Trenerzy kompetentni zawsze zainspirują, zmotywują do pracy. Kurs pozwolił mi poznać nowe możliwości i techniki wizualizacji w 3ds maxie oraz wyzbyć się większości nawyków z internetowych kursów. Polecam :)

 

Bartek 3dint
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłem się wcześniej programu 3DS MAX.

 

Szkolenie jest prowadzone w sposób, w który każdy ma szansę na odpowiednie przygotowanie. Kadra oraz wyposażenie pozwalają zdobyć wiedzę i umiejętności o programie. Polecam serdecznie kurs.

 

Viktoriya A3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Jestem bardzo zadowolona z zajęć! Jeszcze nie spotkałam się z tak świetną organizacją pracy na zajęciach. Ćwiczona jak pracę indywidualną, tak i grupową. Prowadzący ma podejście do każdego, a 4 godzin zajęć przelatywały z prędkością światła. Szkoda, że na uczelni nie ma tak zorganizowanych zajęć, ponieważ ta wiedza, którą uzyskałam tu za 16 zajęć jest dużo większa, istotniejsza i bardziej przydatna w pracy zawodowej, niż to co nam "dają" na uczelni. Szkoda, że wcześnie nie dowiedziałam się o tych kursach, ponieważ tam każdy temat jest ważny i chętnie bym we wszystkim tam uczestniczyła :) Gorąco polecam! A dla zespołu prowadzących życzę powadzenia i rewelacyjnych wyników w Pańskim dziele, ponieważ to co wy robicie pomaga wielu osobą odnaleźć siebie i swoje powołanie zawodowe...

 

Надзвичайно задоволена з занять! Ще не зустрічала так чудово зорганізованої праці на заняттях. Тут тренували як працю індивідуальну, так і групову. Викладач має індивідуальний підхід до кожного учасника курсів, а 4 години занять пролітали зі швидкістю світла. Жаль, що в моєму навчальному закладі немає так чудово організованих занять, адже та інформація і знання, які я отримала тут за 16 занять, являються значно більшими, кращими, суттєвішими і значно придатнішими, ніж те, що нам "дають" в ВУЗ-і. Жаль, я раніше не дезналась про ці курси, адже там кожна тема варта уваги і я б з перевеликим задоволенням опанувала все можливе :) Гаряче рекомендую! А для групи викладачів бажаю успіхів і процітання в своїй справі, тому що ви допомагаєте багатьом людям знайти себе і своє професійне покликання...

 

Очень довольна c занятий! Еще не встречала так прекрасно организованной работы на занятиях. Здесь тренировали как индивидуальную, так и групповую роботу. Преподаватель имеет индивидуальный подход к каждому участнику курсов, а 4 чеса занятий пролетали со скоростью света. Жаль, что в моем учебном заведении нет так прекрасно организованных занятий, ведь и информация и знания, которые я получила здесь за 16 занятий, являются более лучшими, существенными и более пригодными, чем то, что нам "дают" в ВУЗе . Жаль, что я раньше не узнала об этих курсах, ведь там каждая тема достойна внимания и я бы с перевеликим удовольствием овладела всем возможным :) Горече рекомендую! А для группы преподавателей желаю успехов и процитання в своем деле, потому что вы помогаете многим людям найти себя и свое профессиональное призвание ...

 

Mateusz WGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Prestige kursy jest moją pierwszą stycznością z programem Unreal Engine 4.

 

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Nauczyłem się fundamentów potrzebnych do efektywnego dalszego rozwijania się w kierunku tworzenia gier. Nauczyciel był naprawdę pomocny, zawsze tłumaczył wszystko zrozumiale. Za każdym razem, kiedy miałem z czymś problem, Pan Jakub pokazał mi rozwiązanie oraz tłumaczył przyczynę błędu. Nauczyłem się naprawdę dużo a Kontakt z nauczycielem mam do dziś. Polecam każdemu kto chciałby zobaczyć jak wygląda game design z małym lub żadnym doświadczeniem.

 

Bea Kostart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłam się w ogóle wcześniej.

 

Na kurs zapisałam się póżno, tzn. w dość późnym wieku.. ..Na kurs namówiła mnie córka... Projektowanie wnętrz jest moją pasją oraz wyuczonym zawodem ..ale nie zajmowałam się tym ponad 30 lat, gdyż życie wtedy poprowadziło mnie innym "torem"... Trzy pierwsze miesiące kursu były trudne, bardzo.. W domu ćwiczyłam tylko na małym laptopie, a i to nie za dużo.., miałam akurat sporo wyjazdów. Rozważałam, czy to ciągnąć, wpadałam z euforii po załamkę (i ryłam nosem po asfalcie) wracając do domu. W międzyczasie kupiłam odpowiedni monitor, usiadłam w odpowiedniej pozycji.. Pomimo tego doszłam jednak do wniosku, że to nie dla mnie.. Wtedy odpuściłam sobie stres... ..odbyły się kolejne zajęcia.. Były z oświetlenia sceny, i..?!? ...mega!!! Zostałam na dodatkowych godzinach kursu, żeby "nie wieźć" nieprzerobionego materiału do domu, i ..zrobiłam go prawie sama! To był przełom! Ostatnie zjazdy tego pierwszego modułu to była przyjemność, leciałam na zajęcia i nie zwieszałam nosa.. Uwierzyłam, że mogę się tego dalej uczyć.. "Profesor" jest świetny, zachęcający i ma zmysł uczenia, czego nie chciałam na początku zaakceptować. Wolałabym, żeby zajmował się tylko mną i dłużej mi klarował, co i jak. Ale nie ma tak dobrze.. Na kursie odkryłam, przy pomocy wykładowcy, że "nie mam się czego bać" i, że "tu nie ma co zepsuć.. proszę próbować, szukać.." Pozostawiona na "dłuuugie minuty!" samej sobie, MUSIAŁAM użyć własnych parametrów, żeby iść do przodu, i to było dla mnie korzystne.

 

Monika3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Na własną rękę.

 

Dzięki kursowi nauczyłam się skutecznie podstaw pracy w programie. Motywuje to do dalszego rozwijania swoich umiejętności. Efektywny, szybki i praktyczny sposób nauki. Plus za możliwość wyboru terminów zajęć. Polecam.

 

David BieleckiGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wczesniej probowalem z tutoriali internetowych

 

Mega profesjonalny prowadzacy. Wiedza przekazana w bardzo przyswajalny sposob. Wlasciwie w polowie szkolenia bylem w stanie zrobic to czego chcialem sie nauczyc. Napewno jest to jedeno z najbardziej wartosciowych szkolen jakie ukonczylem. Polecam kazdemu. Tutoriale internetowe nigdy nie zastapia nauki z prawdziwym trenerem, ktorego na zywo mozna spytac o dane zagadnienie.

 

katobako3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Po ukończeniu pierwszego stopnia kursu modelowania jestem w stanie podjąć się wielu zleceń. Na kursie poznałam szybkie techniki projektowania - jak w prosty sposób ustawić efektowne światło czy udoskonalić materiał - dotknęłam odrobinę każdej materii, która pozwala mi na wykonanie wizualizacji. Polecam! Aktualnie jestem na kursie v-ray, który jest kontynuacją pierwszego kursu. p,s. Skuteczność nauczania oceniam na 90%, ponieważ wciąż wymagam od siebie więcej ;)

 

Justyna3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej nie miałam kontaktu z programem.

 

Bardzo dobry kurs. Wiedza przyswajana etapami, zagadnienia tłumaczone w prostu sposób, który umożliwia szybkie opanowanie programu. Nauka poprzez praktykę, bez zbędnej teorii. Polecam.

 

Krzysztof Lobczowski3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie miałem wcześniej styczności z programem

 

Kurs oceniam pozytywnie. W bardzo przystępny sposób wytłumaczono mi sposób poruszania się w środowisku programu 3ds max. Polecam szczególnie osobom, które nie miały wcześniej styczności z tym programem, na kursie bardzo szybko załapią o co chodzi, bez zrażania się do 3ds maxa. Prowadzący to bardzo pozytywny i cierpliwy człowiek (podobnie jak na kursie prawa jazdy: da rade nawet najbardziej opornym na wiedzę :) ) Atmosfera na zajęciach jak najbardziej pozytywna. Polecam!

 

Klaudia Cieśla3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Bardzo dobrze przygotowane szkolenie, prowadzone przez doświadczonego i kompetentnego trenera, który wykorzystuje ciekawe metody nauczania oraz dodatkowo potrafi skutecznie zmotywować do działania. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, w przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem są elastyczne terminy zajęć. Polecam.

 

MagdaVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 4elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej korzystałam trochę z indywidualnych korepetycji

 

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Praca w programie staje się dla mnie coraz bardziej intuicyjna oraz naturalna... Materiały oraz ćwiczenia dostępne na kursie są cennym źródłem wiedzy, którą można łatwo zapamiętać...

 

EwelinaAutoCAD_pr
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Szkolenie przede wszystkim skuteczne , bardzo wysoki poziom dydaktyczny, z czystym sumieniem mogę polecić osobom zainteresowanym profesjonalną obsługą programów, na pewno pomocne z perspektywy "sprzedania się" przyszłemu pracodawcy.

 

Agata Mila3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdy wcześniej nie próbowałam się go uczyć.

 

Uważam, że metodyka nauczania na szkoleniu jest bardzo efektywna. Częstokroć student musi sam dojść do jakiegoś rozwiązania z podstawowych informacji, które wcześniej uzyskał, co sprzyja skuteczności zapamiętywania i rozwija kreatywne myślenie, tak ważne w tym programie. Jestem bardzo zadowolona z kursu i na pewno będę go kontynuować na wyższym poziomie.

 

Radosaneczka3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Pomimo początkowych obaw, kurs okazał się bardzo na plus. Podstawy wiedzy zostały przekazane w sposób rzetelny. Bardzo pozytywne jest to, że terminy zajęć można dostosować do własnych potrzeb. Wiedza przekazywana w sposób przystępny, zawsze można powrócić do materiałów z zajęć w domu. Kurs godny polecenia!

 

Dominika Łątka3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Szkolenie uważam,za najlepsze z jakim sie spotkałam. Czas spędzony na zajęciach , napewno nie nalezy do zmarnowanych. Zadania bardzo kreatywne i rozwijające umiejętności. Trener miły i pomocny. Pomagał rozwiązać każdy problem. Super plus to elestyczność zajęć, zawsze mogłam dosotosować je do swojego grafiku. Będe polecać wszystkim zanjomym !

 

Agnieszka3dint
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Kurs jest profesjonalny. Tempo jest błyskawiczne. Konieczna jest praca w domu, aby przyswoić wiedzę. Co zajęcia jest nowy temat, więc wiele nowych technik można poznać. Efekty są różne. Pierwszy kurs pozwoli na modelowanie sceny. Konieczna jest kontynuacja Vray., aby wizualizacje były jak u profesjonalistów.

 

Rubicon3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Przyszedłem z autentycznie zerową wiedza na temat 3Ds'a i zgodnie z otrzymaną obietnica kończyłem kurs z poczuciem bezproblemowego poruszania się w tym programie. Początkowe bóle głowy od rozpychających się szarych komórek i tworzonych miedzy nimi nowych powiązań zamieniły się w przyjemne uczucie satysfakcji z opanowania nowego programu. Nie sądziłem, że po 40-tce będę potrafił opanować tak trudny materiał - udało się. Gorąco polecam dla osób w każdym wieku.

 

anna igelproj wnętrz II
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

nie dotyczy

 

Zakupiony komputer jest bardzo dobrej jakości w stosunku do atrakcyjnej ceny. Jedyny element jaki musiałam wymienić to karta graficzna, gdyż program graficzny, na którym pracuję jest bardziej wymagający. Reszta komponentów jest rewelacyjna.

 

Marek713dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Samodzielnie, tutoriale i youtube.

 

Trener fajnie tłumaczy i ma cierpliwość. Zajęcia dostosowane do moich potrzeb czasu. Przydatne tutoriale i Jak zrobić?

 

Ama 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłam się wcześniej tego programu.

 

Nauczyłam się programu dzięki temu kursowi. Sposób nauczania bardzo efektowny, na zajęciach ćwiczymy w etapach jak zrobić wizualizację. Kurs uczy jak oświetlić scenę, modelowania potrzebnych elementów oraz jak przygotować materiały bardzo dużo informacji.! Jeśli nie chcesz tracić czasu to ten kurs jest dla Ciebie ! Gorąco Polecam !!!

 

Mateusz Minasiewicz3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

nie

 

Mega fajne szkolenie i prowadzący. Każdy problem jest rozwiązywany na bierząco. Kurs dostosowany do umiejętności. Bardzo przyjemna nauka. Bardzo polecam!!!

 

Marta Bochenek3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 5
Szkolenie prowadzone jest w miłej atmosferze. Prowadzący tłumaczy w sposób logiczny i konkretny tematy szkolenia. Długi okres szkolenia pozwala na dokładne zrozumienie programu kursu.

 

Anna Walendzik3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Szkolenie bardzo skuteczne, jednak trzeba poświęcić trochę czasu w domu, aby przyniosło efekty. Poruszane są praktyczne zagadnienia pozwalające finalnie wykonać bardzo dobre wizualizacje. Jednak dla osób, które wcześniej nie miały styczności z 3DSMaxem może okazać się bardzo trudne, ponieważ prowadzący czasem bardzo szybko tłumaczy nie dając czasu na zrobienie notatek etc. Ale także zmusza do myślenia i potrafi motywować w chwilach zwątpienia:) Mimo wszystko bardzo polecam ten kurs. Myślę, że jest wart swojej ceny.

 

Michalina Dorochowicz3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

tak, na uczelni

 

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Praca w małej grupie i super atmosferze ułatwia naukę. Prowadzący cierpliwy i pomocny. Polecam !

 

Emilia3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Uczyłam się wcześniej 3Ds Maxa z tutoriali w internecie

 

Polecam kurs z wizualizacji wnętrz (3DS MAX + Vray). Zajęcia prowadzone były z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem. Trenerka z dużą wiedzą, potrafiła rozwiązać każdy problem techniczny. Na zajęcia można się umawiać w elastyczny sposób - żadne zajęcia nie przepadają. Nauczono mnie wiele w krótkim czasie. Przekazano mi dużo nowych informacji z zakresu modelowania, tworzenia materiałów i ustawiania oświetlenia. Na zajęciach ćwiczyliśmy wiele różnych materiałów i typów oświetlenia (dzienne/nocne). Kończę kurs z dużą wiedzą.

 

klaudia klos3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdy wcześniej nie miałam styczności z programem 3ds max

 

Dla osoby nie mającej pojęcia o 3ds max trzy pierwsze zajęcia są mocnym szokiem. Każde następne spotkanie oraz własny wkład pracy dają komfort w obsłudze tego programu.Trener jest osobą nadzwyczaj wyrozumiałą i cierpliwą. Każdy problem jaki miałam w wykonywanych zadaniach został rozwiązany, ile razy prosiłam o pomoc, zawsze ją otrzymywałam. Zajęcia stacjonarne oraz prowadzone online są tak samo efektywne. Jestem bardzo zadowolona.

 

Oskar FoltarzGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłem się wcześniej tych programów.

 

Świetne szkolenie, na którym nauczyłem się jak stworzyć grę komputerową wysokiej jakości. Również nauczyłem się podstaw 3DS Max. Bardzo polecam!

 

Żaklina3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Uczyłam się przez szkolenia kilkugodzinne, jednak nie przyniosło to żadnego efektu

 

Kurs jest bardzo przemyślany i w prosty sposób pokazuje różne funkcje programu. Bardzo naukę ułatwiają dodatkowe materiały dostępne do pracy w domu. Dodatkowo ogromną zaletą jest łatwy kontakt z prowadzącym kurs.

 

Artur Szabatowskistart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Próbowałem uczyć się tego programu w domu z tutoriali, ale szybko zarzuciłem naukę, Pierwsze spotkanie z programem miałem wiele lat temu na uczelni, to był chyba 3dMAX 2.

 

Profesjonalny kurs i choć tempo jest bardzo duże to przy wsparciu i zaangażowaniu prowadzących nowe umiejętności są do opanowania. Konieczna jest praca w domu, aby przyswoić nabytą wiedzę.W zasadzie to co zajęcia jest nowy temat, więc można poznać wiele nowych technik i sposobów realizacji różnych scen by na koniec zrobić pierwszą w życiu prawdziwą wizualizację. POLECAM.

 

Aniela Fendrych3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Pierwsza styczność z programem.

 

Kurs poprowadzony bardzo przejrzyście i rzetelnie. W ciągu 64 godzin można się bardzo dużo nauczyć, najważniejsze to się nie zniechęcać i ćwiczyć w wolnym czasie. Co najważniejsze kurs nie prowadzony w postaci wyświetlania filmików, tylko poprzez kontakt w czasie rzeczywistym z trenerem, który czuwa nad każdym krokiem. Jestem bardzo zadowolona:)

 

Monika R3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej nie miałam styczności z programami do wizualizacji. 3ds Max to mój pierwszy program który zrozumiałam

 

Z kursu 3ds max jestem bardzo zadowolona, choć na początku wydawało mi, że raczej to nie dla mnie. Nigdy wczesniej nie miałam stycznośći z tego typu programami,a wiedziałam, że w przyszłości będzie mi on potrzebny, dlatego opiekując się 8 miesięczną córeczką zmotywowałam się, że zapiszę się na taki kurs, wykorzystam wolny czas wieczorami kiedy to mój mąż może zająć się dzieckiem i nie żałuję- bardzo się cieszę że tutaj trafiłam, ponieważ dużym plusem okazało się w tej szkole: 1) elastyczność chodzenia na zajęcia, gdzie porę odbywania zajęć wybierałam sama 2) przekaz wiedzy- może wydawać się na początku zbyt szybki i czujemy " jak w lesie", ale robienie dobrych notatek wszystko ułatwia. Materiał jednak trzeba przećwiczyc w domu by zobaczyć szybkość pracy i efekty. Uczenie się po przez wykonywanie jak najwięcej ćwiczeń praktycznych najlepiej opisuje tę szkołę. Bardzo dziękuje za te 4 miesiące pracy

 

Katarzyna Gacek3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Uczęszczałam na kurs 3ds max wizualizacje w Gdańsku. Interesujące zadania do wykonania, pomocny trener. Bardzo dużo się nauczyłam i czuję się swobodnie w programie. Polecam!

 

Mateusz Peringerstart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Z 3dsMaxem zetknąłem się po raz pierwszy na kursie Prestige

 

Szkolenie pod kątem merytorycznym stoi na wysokim poziomie oferując studentom kompleksową wiedzę dotyczącą podstaw pracy w programie 3dsMax. Lekkość prowadzonych zajęć oraz spokojna atmosfera sprawiają, że chętnie podejmowałem kolejne etapy kursu. W stosunkowo krótkim czasie nabyłem wiedzę i umiejętności pozwalające wykonywać skomplikowane modele, teksturować oraz prawidłowo oświetlać ekspozycję. Dobra kawka w trakcie przerwy - duży plus, tak trzeba żyć!

 

zuzka.szymanowska3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Kurs 3dsMAX online

 

Kurs w znacznym stopniu poszerzył moją wiedzę i umiejętności w zakresie obsługi programu 3dsMax. Forma szkolenia online jest bardzo wygodna i dostosowana do obecnie panujących warunków. Możliwość samodzielnego wyboru terminu odbywanych zajęć pozwoliła mi łatwo wpasować je w moje codzienne obowiązki. Wiedza przekazywana głównie w praktyce, a dla mnie to najprostsza forma nauki. Dużo dodatkowych pomocy na platformie. Z czystym sercem polecam kurs zarówno osobom, które nigdy nie miały do czynienia z programem jak i tym, które chcą usprawnić sobie pracę.

 

I. SornatVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tylko na kursie

 

Kurs mi sie bardzo podobal, prowadzacy staral sie rozwiazac kazdy problem w jak najbardziej przystepny sposob. Elastyczny grafik spotkan umozliwi uczeszczanie na kurs bez problemu. Polecam

 

Sylwia3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Kurs 3 DS MAX wizualizacje pomógł mi poznać środowiska pracy przy tworzeniu wizualizacji. Nauczyłam się istotnych podstaw, koniecznych do tworzenia wizualizacji, takich jak: modelowania, nakładania materiałów, ustawiania kamer i świateł. Polecam wszystkim którzy chcą zacząć zabawę z MAX-em :)

 

Magdalena3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 3sala: 5komputery: 5
Wrażenia pozytywne. Miły trener. Problem trochę z terminami spotkań i z lokalizacją kursu, daleko od centrum. To jednak ma się niedługo zmienić. Generalnie jestem zadowolona z przebiegu i prowadzenia kursu.

 

Monika Łataś3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Bardzo dobrze prowadzone szkolenie. Dużym plusem jest możliwość wyboru spotkań i pory dnia. Sporo dodatkowych matreriałów pomocnych przy powtarzaniu lekcji w domu.

 

Sylwia3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdy nie miałam styczności z tego typu programem do wizualizacji.

 

Szkolenie początkowo wydawało mi się drogą ciernistą. Każda funkcja była jak rejs w nieznane. Po trzecim spotkaniu stwierdziłam, że to nie dla mnie. Teraz z perspektywy czasu wydaje mi się to zabawne ,że tak myślałam, bo kurs przygotowuje do pracy w programie na wysokim poziomie.

 

Marta Szulc3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Kurs uważam za bardzo efektywny. Przed zakończeniem kursu byłam już w stanie modelować swoje projekty. Myślę, że gdybym mogła, prawdopodobnie wybrałabym się na kurs z V-raya. Wszystkim chcącym rozpocząć pracę w 3ds maxie polecam zajęcia.

 

Iryna Kuchma3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

To moje pierwsze doświadczenie z 3DSMax

 

Zajęca są prowadzone bardzo profesjonalnie. Prowadzący podaje informację w sposób zrozumiały, ciekawy i niestandardowy, stara się też znaleźć podejście do każdego. Nauczyciel motywuję do samodzielnej pracy i powtarzania poza zajęciami, co jest bardzo ważne! Chciałąbym też dodać, że atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna. Jestem zadowolona z kursu i zdecydowanie zapisze się na następny! :)

 

Sandra Turska-Kluczka3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Szkolenie oparte w 100% na zajęciach praktycznych w 3DS MAXie, ciekawa i nietypowa metoda nauczania, zmuszająca do myślenia, bez bezmyślnej "klepaniny". Trener posiada rozległą i praktyczną wiedzę, jest baaardzo pomocny, naucza w przystępny (ale nie za bardzo przystepny:) sposób, do tego potrafi niesamowicie zmotywować do pracy, przez co jest nazywany przez kursantów "life coach'em". Interesuje się każdym studentem z osobna, tak że nikt nie czuje się anonim w grupie. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna, studenci i inni trenerzy są bardzo otwarci, pomocni, wymiana wiedzy następuje na każdej możliwej przerwie 😊 Dużym plusem sa elastyczne terminy zajęć. Bardzo polecam kurs każdemu, kto chce się czegoś nauczyć.

 

Alicja Nowakstart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Jedyną styczność z 3DS Maxem miałam na uczelni (2-3 godziny zajęć co zdecydowanie nie wystarcza do zaznajomienia się z programem). Na kurs przyszłam praktycznie bez żadnych umiejętności.

 

Szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze, prowadzący dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia co pozwala na opanowanie podstaw 3DS MAXa i tworzenie wizualizacji. Zajęcia są bardzo dobre dla osób, które nie miały większej styczności 3DS MAXem, a ukończenie go umożliwia swobodne korzystanie z tak skomplikowanego programu. Dodatkowe "samouczki" udostępniane dla uczestników kursu pozwalają na szlifowanie umiejętności w domu i jeszcze lepsze efekty. Bardzo polecam!

 

kasia3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Szkolenie dla osoby, która nic nie umie jest świetnym starem w pracy w 3DMaxie. Dodatkowe tutoriale oraz obowiązkowe zapisywanie w zeszycie usystematyzują wiedzę. Asystent bardzo pomaga, w szybkim powtórzeniu funkcji.

 

Marcin Cłaparev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 3
Bardzo dobra atmosfera i profesjonalni asystenci którzy mają ogromną wiedzę na temat tych programów i potrafią tą wiedzę przekazać dalej. Lokalizacja spotkać bardzo dobrym miejscu w nowym budynku. Miło będę wspominać ten czas który poświeciłem na naukę.

 

Ewelinaproj wnętrz I s
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Najlepsze prowadzące ever!! Pani Ewelina i Pani Ola świetnie przekazywały swoją wiedzę. Zajęcia prowadzone bardzo przyjemnie, tempo dostosowane do każdego indywidualnie. Cóż mogę więcej powiedzieć, warto było ukończyć kurs, ze względu na zdobytą wiedzę i umiejętności!!! Polecam z całego serca!

 

Viktoriia Kuzmenko3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie Używałam

 

Szkolenie zaczęło się w bardzo intensywnym tempie, na początku wszystkie te rzeczy wydawały się kosmicznymi. Około 3 zajęcia zaczęło się wszystko układać w głowie, i okazało się że umiem więcej niż myślałam. Zdolności, zdobyci pod czas szkolenia przydają się na 100%. Pod czas zajęć panuje miła atmosfera, stosuje się indywidualne podejście do każdego. Polecam!

 

Kasia3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nauka od zera

 

Szkolenie pozwala na poznanie podstawowych funkcji, które umożliwią stworzenie pierwszych wizualizacji w programie 3dsmax. Spokojnie zaczynając od zera każdy poradzi sobie bez problemu. Panuje przyjemna atmosfera na zajęciach i przede wszystkim bezstresowa :)

 

Aleksandra Gleń 3dint
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Dobrze dobrany program nauczania, miły nauczyciel, zawsze pomocny. Dodatkowo oferowane są pomoce dydaktyczne w cenie. Można się wiele nauczyć, nie wychodząc z domu, jednak warto skorzystać również z zajęć stacjonarnych.

 

Na początku nie byłam przekonana do zajęć online, jednak szybko zauważyłam plusy takiego rozwiązania. Nauczyciel jest bardzo pomocny i cierpliwy. Początki są trudne, ale tak do 4/5 zajęć. Później idzie z górki :)

 

AdamJakubek3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Z tutoriali.

 

Jestem zadowolony z kursu. Zajęcia są dobrze przygotowane przez prowadzącego. Komputery są wystarczające jak na pierwszy poziom. Kurs spełnił moje oczekiwania.

 

Katarzyna PeVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Kurs jest przygotowany profesjonalnie, a wiedza ułożona odpowiednio do stopnia zaawansowania. Uważam, że to dobra inwestycja na przyszłośc.

 

MichałVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 3sala: 5komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Przed przystąpieniem do kursu miałem styczność z kursem 3 DS Max wizualizacje.

 

Kurs 3 DS MAX / VRay PROFESIONAL wizualizacje świetnie utrwala nabyte wcześniej umiejętności i je rozwija.System naszej pracy nabiera płynności, przez co szybciej wykonujemy zlecenia. Praca przy jednym z najbardziej zaawansowanych silników renderujących umożliwia uzyskanie efektów fotorealistycznych, sprawiających że nasze projekty stają się konkurencyjne na rynku zleceń.

 

Arletta KE3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Odbyłam krótki kurs, który nie spełnił moich oczekiwań.

 

Kurs jest prowadzony w przystępny i zrozumiały sposób. Dużo dodatkowych materiałów do pracy w wolnym czasie. Zaletą jest elastyczny grafik i możliwość odbycia kursu online. Bardzo polecam ten kurs. Ja zapisałam się już na następny :)

 

Paulina Marcinkowska3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, zaczynałam naukę od samego początku.

 

Całe szkolenie bardzo mi się podobało. Prowadzący to niesamowicie cierpliwa osoba. Wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone i czuję, że wiele się nauczyłam.

 

Marlena Kotyś3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Kurs przebiega w miłej atmosferze. Prowadzący stara się podejść do każdego bardzo indywidualnie, choć nie daje gotowych rozwiązań na tacy, dzięki czemu nauczymy się jeszcze więcej. Bardzo polecam! :)

 

AdamVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

3ds max wizualizacje

 

Jest zadowolony z kursu. Prestige-kurs profesjonalnie podchodzi do kursantów. Szybkie przekształcenie zajęć stacjonarnych na online (związane z covid-19) polecam!

 

Magdalena Zabłudowska3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

To moje pierwsze spotkanie z programem 3DSMAX.

 

Serdecznie polecam kurs wizualizacji w programie 3DSMAX. Chociaż tempo nauki jest dość duże, to zawsze można poprosić o powtórzenie materiału i dodatkowe wytłumaczenie. Metoda nauczania przynosi efekty. Na 100% zdecyduję się na poziom drugi. :)

 

Katarzyna Boguszproj wnętrz I s
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Pierwszy raz uczyłam się tego programu

 

Jestem bardzo zadowolona z ukończonego kursu. Panie prowadzące kurs wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczyły. Polecam wszystkim którzy interesują się projektowaniem wnętrz

 

JRzrev2
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Kurs pozwala poznać program i sposób pracy w nim. Plusem jest indywidualny tryb pracy i indywidualna opieka trenera. Tutoriale pozawalają przeanalizować kroki i przypomnieć sobie zadanie.

 

Dominika3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Zdecydowanie polecam kursy w szkole "Prestige". Zajęcia bardzo ciekawe i przydatne. Program nauki dostosowany do każdego kursanta. Podobała mi się również możliwość internetowych ćwiczeń w postaci asystenta, które szczególnie na początku nauki były bardzo pomocne.

 

Iryna ProtsykVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Kursy są przepiękne! Jestem z Ukrainy i Pani Ewelina, Pan Jacek byli w stanie wszystko jasno wyjaśnić, nauczyć mnie wszystkiego! Bardzo spodobało mi się podejście nauczycieli do nauki. Starali się, aby cały program szkolenia był zrozumiały, a także nauczały materiału w taki sposób, aby wszystko było łatwe do zapamiętania. Dziękuję bardzo za całą wiedzę, którą mi przekazaliście. Kursy są tak dobre, że wzięłam udział w kilku różnych kursach w Prestige. Bardzo wszystkim polecam!!! Dodatkowo przepraszam za błędy w tekście, jeszcze się uczę polskiego języka)

 

Magdarev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Bardzo duża skuteczność stosowanej metody nauczania. Sympatyczni i dobrze znający problematykę nauki programu nauczyciele. Do Tego ciekawe zadania i projekty stosowane do ćwiczeń. Bardzo polecam :)

 

Oskar OlejniczakVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, program poznałem dopiero na pierwszych zajęciach

 

Naprawdę polecam, świetne kursy i genialny nauczyciel. Zaczynałem z absolutnie zerową wiedzą o wizualizacjach, a na pierwszych zajęciach nie potrafiłem zrobić najprostszych rzeczy. Mimo to nigdy nie odczuwałem presji jeżeli nie nadążałem z kolejnymi rzeczami jeżeli czegoś zapomniałem zawsze mogłem wejść do asystenta, w którym są krok po kroku wytłumaczone podstawowe i najważniejsze rzeczy. Na każdych zajęciach samemu można decydować czego chciało by sie nauczyć, lub można też z kilkoma innymi osobami opracowywać jedną z wielu dostępnych do zrobienia wizualizacji do których również są przygotowane prezentacje. Chyba nie mam nic więcej do dodania, po prostu zapisywać się póki są miejsca :)

 

Katarzyna Górska3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Kompletny kurs przedstawiający funkcje programu 3ds max w szerokim zakresie. Zajęcia bogate w ćwiczenia i indywidualne podejście do kursantów. Polecam każdemu kto chciałby nauczyć się wizualizacji od podstaw.

 

Ilona Śniady3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Świetna atmosfera na zajęciach, trener bardzo wymagający :). Spotkania można dostosować w zależności od potrzeb oraz możliwości. Zadowalający poziom po ukończeniu kursu, polecam serdecznie!

 

Katarzyna BVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Przygodę z programem rozpoczęłam kursem wprowadzającym: 3ds max - wizualizacje

 

Ten kurs jest niezbędnym dopełnieniem do pierwszego kursu jeśli chcemy tworzyć już prawdziwe projekty i realistyczne wizualizacje. Żaden kurs nie daje możliwości tak długiego nauczania w naprawdę przystępnej cenie (tutaj to aż 32 spotkania po 4 godziny), co powoduje, że swoboda pracy w 3ds maxie znacznie się poprawia, a silnik Vray jest tak rozbudowanym narzędziem, że jego poznanie również wymaga czasu. Dodatkowo zajęcia online to super rozwiązanie dla zabieganych, mieszkających poza miastami, w których odbywa się szkolenie. Pozwalają one na grupową pracę, gdzie bezpośrednio wszyscy widzimy prezentowane zagadnienia na ekranie trenera oraz każdy wymienia się swoimi problemami oraz osiągnięciami, co dodatkowo mobilizuje oraz buduje doświadczenie z napotykanymi trudnościami. Podsumowując, szczerze polecam każdemu, kto jest ambitny i wytrwały w dążeniu do celu jakim jest projektowanie tego typu. Przy szczerej pracy i skupieniu przez cały kurs efekty końcowe dają naprawdę dużo radości i pozwolą realnie zarabiać

 

Paweł SalomonAutoCad_podst
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Miałem stycznośc z AutoCADem na studiach w epoce kamienia. Dzięki kursowi przypominałem sobie większość z tego czego nauczyłem się na studiach i ogromnie poszerzyłem wiedzę.

 

Trener słucha kursanta i prowadzi kurs tak aby w jak największym stopniu wiedza zdobywana przydała się w praktyce. Rady i triki przekazane przez Pana Szymona pomogły i przyśpieszyły moją pracę już po pierwszej lekcji :) Jestem wysoce zadowolony z efektów jakie przyniósł udział w kursie! Gorąco polecam kurs AutoCAD u Pana Szymona.

 

Cacynkaproj wnętrz I s
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Kurs z podstaw wiedzy o oprogramowaniu dla projektantów zaczynałam od zera.

 

Szkolenia były prowadzone w bardzo sympatycznej i przyjemnej atmosferze. Przekazana wiedza była konkretna, rzetelna, dokładna, wyczerpująca maksymalnie dany materiał i przede wszystkim krok po kroku docierająca do każdego poziomu zaawansowania uczestników szkolenia. Kurs był do tego stopnia fantastycznie prowadzony, że naprawdę tęsknie za wykładami! Panie prowadzące i grupę oceniam na 6 z plusem. Szczerze polecam i dziękuję! Cacynka

 

Sylwester Walas3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdy wcześniej nie korzystałem z 3DS MAX'a

 

Bardzo polecam. Kurs wart swojej ceny. Dużo praktycznych ćwiczeń i problemów, brak niepotrzebnej teorii, indywidualne podejście do kursanta oraz pragmatyzm. Dostępne tutoriale są bardzo pomocne. No i oczywiście elastyczne terminy zajęć

 

Łukasz Cholewa3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie , pierwszy kontakt z programem miał miejsce na szkoleniu

 

Zakres szkolenia , czas trwania kursu oraz przygotowane pomoce naukowe są na tyle obszerne , że pozwalają na przyswojenie takiej wiedzy , która później pozwala na samodzielną swobodną pracę w programie ( nawet osobie która wcześniej nie miała styczności z 3ds max). Terminy kursu są korzystne i można się do nich dopasować , nawet dojeżdżając z innego miasta. W trakcie szkolenia zdobywa się umiejętności , które wykorzystuje się na kolejnych zajęciach , przez co wiedza się utrwala. Polecam szkolenie ze względu na miłą atmosferę , zaangażowanie osób prowadzących i ciągłe powiększanie biblioteki pomocniczych materiałów szkoleniowych.

 

Natalia G3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłam się wcześniej programu

 

Polecam szczególnie kurs osobom, które nie miały wcześniej żadnego doświadczenia z programem. Prowadzący skutecznie i szybko nauczy poruszania się w programie i tworzenia realistycznych scen. Doskonale dostosowany do potrzeb kursanta i jego poziomu. Bardzo pomocny Asystent i Tutoriale. Miła atmosfera na zajęciach i dogodne warunki do nauki :)

 

Ilona Szyma3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Doskonałe szkolenie z projektowania 3D. Profesjonalne podejście trenera do grupy, szeroka wiedza. Sala bardzo dobrze przygotowana. Świetnym dodatkiem jest asystent do nauczania. POLECAM!

 

alicjadziech3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, to mój pierwsze zetkniecie z 3dsmaxem. Jeśli chodzi o programy 3d to wcześniej miałam troszkę doświadczenie jedynie z Benderem.

 

Jestem zadowolona z przebiegu szkolenia, trwającego 4 miesiące. Nie miałam żadnego doświadczenia w pracy z 3dsmaxem, a teraz posiadam solidne podstawy pracy w programie. Pan Jacek ma bardzo dobre podejście do uczniów, czasami swoimi zadaniami, wystawia "na głęboka wodę", ale to wszystko po to by bardziej usamodzielnić kursantów. Pan Jacek stawia na myślenie podczas pracy, a nie tylko wyklinanie, bez żadnej świadomości co się robi. Początki są dosyć trudne, bo jest duża dawka nowych informacji, ale po ok. 4 zajęciach można poczuć się bardziej swobodnie. Mimo zdalnej formy nauczania, wszystko przebiega bardzo sprawnie :) Pan Jacek tworzy także rożnego rodzaju tutoriale, które można przerobić dodatkowo i są bardzo merytorycznie przygotowane. Polecam kurs, aby nabyć umiejętności szybkiego poruszania się po programie i swobodnego modelowania.

 

Maciej Witwickistart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Kurs jest przydatny i bardzo rzeczowy. Prowadzony jest w cierpliwy sposób. Zajęcia dostosowane są do poziomu każdego uczestnika. Gorąco polecam !

 

Aleksiuk Szymon 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłem się programu wcześniej

 

Bardzo polecam wszystkim kurs 3DS MAX. Atmosfera podczas całego kursu bardzo pozytywna, komunikacja z trenerem bezproblemowa, w razie jakiegokolwiek problemu pomoże oraz wszystko wytłumaczy. Tutoriale oraz asystent zawarte w kursie są bardzo pomocne, pomagają utrwalić oraz pogłębić wiedzę zdobytą podczas zajęć.

 

chazewska3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej nigdy nie miałam styczności z programem.

 

Bardzo zadowolona kursem i dumna z siebie, że zrobiłam to! Bardzo wdzięczna Panu Jacku za proste i jasne wytłumaczenie trudnych i skomplikowanych zadań. dla mnie, jak dla osoby początkującej, nawet bardzo trudne wizualizacje, które wydawały się poza strefą możliwości, okazały się wykonalne! Gorąco polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy się wątpią - dacie sobie rady 100%

 

berta3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 3
świetny kurs, trener zabawny:) Miła atmosfera na zajęciach i elastyczne godziny spotkań. Na zajęciach poznałam wiele zagadnień do tworzenia wizualizacji nie tylko z zakresu architektury, Polecam bo warto, po zakończonym kursie można zacząć robić swoje pierwsze wizualizacje :)

 

Klaudia JakubowskaAutoCad_podst
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, to pierwsze żródło.

 

Miła atmosfera. Prowadzący cierpliwy, wyrozumiały, sympatyczny i pomocny. Zajęcia z przerwami, w przyjemnym miejscu i o dogodnych porach. Zupełnie brak uwag. Aktywnie i z zaangażowaniem.

 

Mateusz BartoszewiczGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Zajęcia prowadzone w profesjonalnie. Materiały przekazane w bardzo łatwy do zrozumienia sposób. Wszystko prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Polecam.

 

Małgorzata Kościńska3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 3
Idąc na kurs kierowałam się opiniami - i nie zawiodłam się, wszystko było dokładnie, jak pisano, czyli - cierpliwy jak anioł prowadzący, gotowy odpowiedzieć na najdziwniejsze pytanie - program szkolenia z tematami, których nie ma w tutorialach. Dziwić może fakt, że program nie jest realizowany wg ustalonej kolejności tematów - ale już po drugich zajęciach okazuje się, że nie ma to kompletnie znaczenia - duże znaczenie, pozytywne - ma to, że można przychodzić w wybranych przez siebie terminach (wadą, ale też i zaletą jest, że poznaje się przez to sporo nowych ludzi) - po całym kursie ma się wrażenie, jakby się znało 3DS Max od dziecka. Polecam jako naprawdę rzetelną ofertę szkoleniową, i mam nadzieję wziąć udział w innych kursach.

 

Dominik3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, to mój pierwszy kontakt z programem.

 

Kurs prowadzony w małych grupach w miłej atmosferze. Z każdymi zajęciami coraz płynniej poruszałem się w programie i zgodnie z obietnicą na koniec kursu potrafię tworzyć proste wizualizacje, co dowodzi skuteczności metody nauczania. Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę 3Ds maxem.

 

Barbara Z. 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłam się wcześniej tego programu. Pierwsza styczność na kursie w Krakowie.

 

Szkolenie bogate w treść. Tematy poruszane na szkoleniu są ciekawe. Fajny sposób prowadzenia zajęć. Polecam jak najbardziej szkolenia.

 

Kacper O.Gry
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 5
Gorąco polecam wszystkim tym, którzy chcą mieć dobry start przy tworzeniu czegokolwiek z programem przyszłości, jakim jest Unreal Engine. Spośród wszystkich kursantów mam wrażenie każdy miał troszkę inny cel nauki, i mimo zaplanowanego programu spotkań, mogliśmy elastyczne poszerzać wiedzę w wybranym przez siebie kierunku, ponieważ prowadzący ma multidyscyplinarne umiejętności - zna jednocześnie 3dsMaxa i Blendera, zna się na tworzeniu mechaniki oraz estetyki do różnych projektów. Ktoś kto chciałby zrobić mini grę, poznać tajniki tworzenia interaktywnych obiektów 3D czy jak w moim przypadku tworzyć interaktywny spacer po architekturze to tu powinien zacząć.

 

Iryna StasynetsVrayEss
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Studiowałam 3ds Max na Prestige-kursy

 

Cieszę się, że zdecydowałam pójdź na ten kurs po pierwszym poziomie. Jak najlepiej konsoliduje poprzednie nauczanie i uzupełnia o nowe narzędzia, dzięki czemu jestem w stanie zrobić samodzielnie projekt od zera i do końca. Podoba mi się, że na tym kursie uczysz się robić wielkość różnych rzeczy na wszystkie wypadki, co daje możliwość rozwiązania różnych błędów, tak ze za każdym razem już wiem co i jak zrobić łatwiej, szybciej i o najwyżej realistyczności. Prowadzący nie tylko pomaga w części technicznej, ale także zapewnia moralne wsparcie i inspirację. Tak że nie tylko mam wyłączną praktykę, która jest tak potrzebna przed startem pracy, ale i gotowy projekty, który może dołączyć do swojego portfolio. Jak najbardziej polecam ten kurs. Рада, що вирішила піти на цей курс після першого рівня. Чудово закріплює попереднє навчання і дає нові інструменти для роботи, завдяки чому можу самостійно зробити проект від початку і до кінця. Подобається, що на цьому курсі вчишся робити різні речі на всі випадки життя і вирішувати різні проблеми, які виникають під час роботи, тож чим далі, тим краще розумієш, що і як зробити швидше, в легший спосіб і більш реалістично. Керівник курсу не тільки допомагає з технічною частиною, але також морально підтримує і заохочує. Тож це не тільки чудова практика, яка так потрібна перед початком роботи, але і готові проекти, які можу використати в своєму портфоліо. Справді рекомендую!

 

Justyna BielakVRay_prof
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniejszy kurs Prestige kursy 3DsMAx

 

Kus godny polecenia. Praktyczne ćwiczenia ,brak niepotrzebnej teorii, Jakoś wykonywanych wizualizacji na naprawdę dobrym poziomie jednak warto ćwiczyć i pracować w domu by osiągnąć zamierzone rezultaty Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, Dużą zaletą jest elastyczny grafik.

 

Przemysław PawlickiGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej nie znałem w ogóle Unreal. Miałem z nim pierwszy kontakt na kursie. Trener objaśniał program prostym językiem. Tłumaczył dlaczego program zachowuje się w dany sposób. To było na wielki plus. Ponieważ od samego początku program stał się przyjemny w obsłudze.

 

Szkolenie jest bardzo pomocne, gdy zaczyna się przygodę z Unreal. Trener omija teorie szerokim łukiem. Od razu wyruszamy w rejs. Czyli od początku jest dużo praktyki. Projektowanie obiektów do gry, sterowanie, światło, itd. Byłem zadowolony, ponieważ po powrocie do domu miałem już swoją pierwszą prostą grę. Co prawda polegała tylko na pokonywaniu przeszkód... Ale stworzyłem swoją pierwszą grę! Z kolejnymi zajęciami wachlarz możliwości się rozwijał. Otwieranie skrzyni, programowanie paska życia, liczbę żyć, tworzenie wrogów, programowanie wrogów, zdobywanie punktów, itp. itd. Zaletą szkolenia jest uczenie się po kolei. Od najważniejszych podstaw, które od razu pozwalają budować świat gry. Powoli idąc w bardziej rozbudowane funkcje programu. Wszystko jednak było łatwiejsze, ponieważ trener potrafił wyjaśnić i naprawić każdy błąd, jaki napotkałem. Czuć było duże doświadczenie i znajomość programu. Polecam szkolenie, bo daje od razu efekty. Uważam, że szybciej na nim się nauczyłem programu Unreal niż miałbym samodzielnie z materiałów wideo.

 

Dariusz GaraGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 3komputery: 1
Szkolenie bardzo dobre merytorycznie, trener z olbrzymią wiedzą i bardzo pomocny. Sprzęt (komputery) niestety zostawiają wiele do życzenia, ale nie przeszkadza to bardzo w nauce. Ogólnie kurs odebrałem bardzo pozytywnie i mógłbym każdemu polecić, nawet osobom bardzo zaawansowanym.

 

natrzm3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

nie - uczylam sie od poczatku

 

Serdecznie polecam Pana instruktora Jacka - zajęcia sa prowadzone bardzo rzetelnie i w przemyslany, sprawdzony sposob. Zajecia opieraja sie na pracy nad poszczegolnymi tematami, dzięki ktorym w mgnieniu oka przyswaja sie nowe umiejętnosci i wlasciwosci programu. Dodatkowe materialy w postaci samouczka i tutoriali sa idealnym uzupelnieniem do zajec online. Serdecznie polecam kurs wszystkim zaczynajacym od podstaw przygode z 3ds maxem oraz kontnuowania nauki na kolejnych poziomach!

 

Kasia B3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłam się wcześniej.

 

Fajne szkolenie dla początkujących ponieważ jest dużo praktyki i jest czas na nabranie wprawy w podstawowej obsłudze programu. Niektóre funkcje wykorzystuje się na kilku zajęciach co ułatwia wprawianie się w ich użyciu. Metoda nauki jest dość oryginalna, ale się sprawdza. Dużym atutem są dodatkowe tutoriale, gdzie można we własnym tempie przejść przez zajęcia. Mi trochę brakowało formy stacjonarnej, gdzie współpraca grupowa może być rozwijająca.

 

Maciej HabiniakGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej poznałem 3DSMaxa w stopniu zupełnie podstawowym i zajęcia związane z modelowaniem dużo mnie nauczyły. Z Unrealem pracowałem wcześniej przez dłuższy czas wiedzę opierając głównie na poradnikach i forach internetowych, kurs pozwolił na usystematyzowanie wiedzy oraz zgłębienia aspektów technicznych.

 

Zajęcia zorganizowane w przejrzysty sposób, prowadzący przygotowywał materiały na zajęcia. Bardzo fajna była możliwość krótkich rozmów o projektach realizowanych przez studentów samodzielnie poza zajęciami, które podsumowywane były możliwościami poprawy, wskazaniem elementów wadliwych lub pokazanie metod skuteczniejszych. Dodatkowym atutem była możliwość kontaktu z prowadzącym poza zajęciami, możliwość zadania krótkiego pytania często przyśpieszała pracę. Asystent pracy zawiera bardzo dużo informacji, ale aplikacja wymaga wielu poprawek. Pracowałem na własnym komputerze.

 

Karolina Rak3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Dobrze prowadzone szkolenie. Plus- możliwość wyboru spotkań i godziny. Dużo dodatkowych materiałów.

 

Anastasia Vorobiova3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 4
Wszystko się podobało! Fajny system prowadzenia kursu,bardzo pomocny asystent i Tutoriale. elastyczność terminów zajęć.Ciągłość i fajnie usystematyzowane poszczególne zajęcia.

 

Łukasz Tokarski3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Uczyłem się wcześniej 3dx Maxa, głównie z książki. Nie ukrywam, że dzięki temu wiedziałem jak 3dx Max działa, ale tylko w teorii. Nie umiałem tej wiedzy wykorzystać w praktyce.

 

Kurs profesjonalnie przygotowany. Program zajęć ułożony tak, aby przerobić wszystkie najważniejsze aspekty programu i przygotować do wykonywania zawodu. Największym moim zaskoczeniem było to, że przeszliśmy od razu do wykonywania zadań praktycznych - zero zbędnej teorii. Dzięki temu kursowi uporządkowałem swoją wiedzę i nabyłem nowe umiejętności. Teraz stworzenie wizualizacji nie sprawia mi problemu. Trener bardzo cierpliwy i podobało mi się indywidualne podejście do uczestnika. W 100% polecam!

 

Bartosz3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniejsza nauka na własną rękę z tutoriali w internecie

 

Szkolenie stoi na bardzo wysokim poziomie i wyróżnia się przede wszystkim praktycznym podejściem nauki. Wcześniej miałem doświadczenie w programach 3D których uczyłem się z samouczków znalezionych w internecie, jednak dopiero podczas kursu zrozumiałem co znaczy pracować w 3DSmax skutecznie i szybko. Duży plus także za Asystenta który bardzo wspiera w sytuacji gdy nie dosłyszy się czegoś na samym kursie albo nagle zapomni o jakiejś funkcji - nawet poza kursem. Polecam, jedno z najlepszych szkoleń w których miałem przyjemność brać udział.

 

PatrycjaVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie korzystałam wcześniej z programu V-ray.

 

Bardziej zaawansowane modelowanie, światła oraz materiały. Kurs przygotowuje do pracy w branży na stanowisku grafika 3D. Elastyczność spotkań to ogromna zaleta. Cieszę się, ze zdecydowałam się kontynuować naukę po kursie podstawowym.

 

Justyna3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie znałam jak dotąd żadnego programu do projektowania, tutaj oprócz 3DS w pakiecie podstawy z gimpa i ciut autocada

 

Tempo wyjaśnień i poleceń może na początku przerażać, ale kwestia przyzwyczajenia i powtórek w domu. Polecam kurs w tej szkole, nie sądzę żeby było drugie takie miejsce i tak intensywnie przekazana wiedza. Możliwość wyboru terminów przyjazdów, zajęcia w każdy weekend, duża ilość miejsc dla studentów, komputery sprawne, logistycznie wszystko na 5! Zastanawiam się nad kolejnym kursem, (mimo że odległość wynosi 500 km) bo warto! Bardzo dziękuję Panu Jackowi za mobilizację i wsparcie przy nauczaniu.

 

Daria S.VRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Pierwszą styczność z 3dsmax miałam na uczelni, ale wiadomo jak to na uczelni z poziomem nauczania programów komputerowych ;)

 

To jest mój drugi stopień ze szkolenia z wizualizacji 3dsmax. Program bardzo trudny, jednak przy systematycznej pracy do opanowania :) Kurs jak najbardziej na plus, można się bardzo dużo nauczyć. Prowadzący prowadzi zajęcia w przystępny i ciekawy sposób, bardzo motywuje do niepoddawania się przy trudnościach i dalszej pracy, co bardzo pomaga w chwilach kryzysu :) Również można czerpać wiedze i się wzajemnie motywować od innych kursantów. Dużym plusem jest to, że jest elastyczność godzin, co jest ważne szczególnie dla studentów, którzy często łączą studia, z kursem oraz jakąś dorywczą pracą. Nie ma tak, że zajęcia nam przepadają i jesteśmy do tyłu, każdy idzie indywidualnie, więc to jest super :) Kurs jest zakończony certyfikatem, który daję przepustkę do dalszej pracy. Również robi się wizualizacje, które można wpiąć w portfolio. Także można uzyskać wiedzę jak rozwiązać jakiś problem przy studenckich projektach na studia, Pan służy pomocą.

 

Bartek Garncarek Gry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

-Unreal Engine 4 poznałem dopiero na kursie. -3ds Max używam, na codzień, w pracy.

 

Kurs przygotował mnie do wykonywania projektów, na poziomie profesjonalnym, a poniesione wydatki, na kurs szybko się zwracają. Jeśli chcesz poznać świat 3D, to z Prestige-kursy będzie najłatwiej. Szczerze polecam!

 

Ewa3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Brak, uczyłam się od zera.

 

Najbardziej interesujący jest sposób prowadzenia szkolenia - elastyczna forma, dostosowana do poziomu wszystkich uczestników kursu. Na maxa pomocne są też materiały uzupełniające w postaci asystenta oraz super tutoriale. Przyjazna atmosfera na zajęciach i zawsze pomocny trener. Bardzo polecam :)

 

Aniuq3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z programem

 

Kurs oceniam bardzo pozytywnie :) Z pierwszych zajęć miałam ochotę wyjść i nie wracać. Ale wróciłam, wytrwałam do końca i NIE żałuję! Okazuje się, że nawet taki amator może coś stworzyć. Na pewno skorzystam z kolejnych kursów w prestige-kursy. + duża wiedza prowadzących + brak zbędnej teorii + elastyczne godziny zajęć + zajęcia prowadzone w małych grupach Polecam ;)

 

Maciej DziubińskiVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, również u Państwa, podstawowy kurs 3DS - Max'a.

 

Dobrze rozłożone zajęcia, dużo czasu na naukę i powtórki w domu. Przyjazna atmosfera i wykształceni instruktorzy. Skorzystałem z dwóch kursów do nauki v-ray'a i nie mogę powiedzieć, że nauka poszła na marne. Opanowałem program dzięki tym kursom do stopnia zadowalającego, reszta to już wkład własny.

 

Mateusz Zawiślak AutoCAD_pr
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Bardzo miła atmosfera podczas zajęć. Prowadzący skupiony na prowadzeniu kursu, dzięki czemu wszelkie pojawiające się problemy rozwiązywane są natychmiastowo.

 

AngelikaG3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Elastyczność spotkań i asystent wspomagający na duży plus. Trenerzy bardzo dobrzy, nie ma dla nich rzeczy niemozliwych. Indywidualne podejście do każdego. Zadania ciekawe i bardzo przydatne. W krótkim czasie można nauczyć się trudnego programu jakim jest 3ds max nie mając styczności z nim wcześniej. Polecam.

 

Justyna DVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

3ds Max'a uczyłam się na pierwszym kursie. V-Ray'a nigdy wcześniej się nie uczyłam.

 

Kurs jest bardzo profesjonalny. Prowadzący wyjaśnia wszystko zrozumiale, pokazuje szybkie, skuteczne sposoby działania, mobilizuje do nauki. Po kursie jest się w pełni przygotowanym do samodzielnej pracy w programie. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna. Dla mnie dodatkowym plusem jest możliwość korzystania z opracowanych dla kursantów tutoriali, bardzo wspomaga to proces nauczania. Polecam!

 

Beata Z.VRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Vray - nie. Wcześniej ukończyłam 3ds Max wizualizacje w Prestige-kursy.

 

Efektywny kurs oparty na praktycznych ćwiczeniach bez zbędnej teorii. Dużo istotnych informacji, fajna atmosfera. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wierzyłam, że będę w stanie robić dobrej jakości wizualizacje :) Mega istotny dla mnie był elastyczny grafik i możliwość dopasowania zajęć. Polecam.

 

Agnieszka Szczygielska-Mulawkablend
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Niezmiernie wartościowe szkolenie Blender Wizualizacje cz I, w jakim uczestniczyłam w ubiegłym roku, pozwoliło mi poznać program na tyle, aby samodzielnie opracowywać proste wizualizacje. Na rynku nie znalazłam tego rodzaju gruntownych szkoleń z Blendera o podobnej dużej liczbie godzin. Obecnie uczestniczę w II etapie kursu, gdzie budujemy złożone wizualizacje, z różnymi rodzajami oświetlenia na silniku Cycles. Polecam wszystkim, którzy planują poznać bezpłatny program 3D, z funkcjami porównywalnymi do 3ds Maxa!

 

mrs1023ds_do_UN4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Przed szkoleniem nie otwierałem programu. Potrzebowałem rozwiązania, które pozwoli na szybkie renderowanie animacji 3D. Dotąd robiłem to w blenderze, ale za długo to trwało.Unreal okazał się idealny.

 

Na początku zjazdy raz na 2 tygodnie wydały mi się zbyt oddalone. W trakcie szkolenia okazały się zbawienne, bo na zajęciach można skonsultować próby wykonane w domu i nauczyć się więcej. Dodatkowym atutem jest możliwy kontakt przez profil fb szkolenia, dzięki czemu na bieżąco można rozwiązywać problemy. Jeszcze w trakcie szkolenia przyjąłem zlecenie na wykonanie animacji montażu elementów zabudowy meblowej i wiedza na etapie 5-6 zajęć była wystarczająca by samodzielnie ją wykonać. Wystawiona faktura zwróci koszty szkolenia i dojazdów :-). Jest to moje kolejne, po 3dmaxie i blenderze, szkolenie zrealizowane przez Prestige-kursy i kolejny raz jestem jestem przekonany o słuszności wyboru tej właśnie firmy szkoleniowej. Dojazdy z Warszawy do Wrocławia, zrekompensują kolejne zlecenia. Dziękuję i życzę wielu sukcesów.

 

Kornel KotowskiVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Ukończyłem kurs podstawowy i od razu rozpocząłem kurs zaawansowany.

 

Wiedza, którą zdobyłem podczas kursu jest zdecydowanie warta czasu i ceny. Zajęcia były bardzo informatywne a dzięki przykładom i objaśnieniom nauczyciela, nawet najtrudniejsze zadania wydawały się łatwe. Polecam ten kurs oraz instruktora każdemu, kto pragnie efektywnie korzystać z 3dsMax-a i czerpać wiedzę od profesjonalistów a nie samouków na youtube.

 

lukasz173Gry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Na kursach znalazłem wszystkie informacje które potrzebowałem, jest łatwy kontakt z nauczycielem. Komputer powinien mieć lepszy procesor, ponieważ przy programach graficznych procesor z 4 rdzeniami to minimum.

 

Justyna3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej uczyłam się tylko podstaw, w dość chaotyczny sposób. Były to typowe zajęcia na uczelni.

 

Szkolenie prowadzone jest w bardzo miłej atmosferze, każde zagadnienie tłumaczone jest w przejrzysty i prosty sposób. W krótkim czasie widać duży progres i łatwość w pracy w 3dsMaxie.

 

Katarzyna Szubzda3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Miałam styczność z programem na studiach, później w pracy.

 

Będąc na studiach uważałam program 3dsMax za niemożliwy do nauczenia. Podobnie połowa studentów miała problem z nauczeniem się tego programu. W momencie pójścia do pracy nie było wyboru- trzeba było polubić się z programem. Trafiłam do Pana Jacka na zajęcia i wszystko, czego nauczał nagle stało się proste i logiczne! Pan Jacek jest świetnym, mobilizującym nauczycielem i pokazuje, że do wszystkiego można dojść na różne sposoby a na koniec pokazuje ten najprostszy i najszybszy. Warto znać ten najszybszy aby później wykonywać jak najwięcej zleceń w najkrótszym czasie! Polecam każdemu, kto chce pracować przy 3dsMax, a szczególnie osobom na własnych działalnościach, którzy cenią swój czas. Na tym kursie dzięki sposobie nauczania Pana Jacka nauczysz się znajdować rozwiązanie na każdy problem. Dodatkowo są udostępniane ćwiczenia "Jak" związane z programem, dzięki czemu po kursie zawsze możesz sobie przypomnieć większość rzeczy. Cena kursu jest bardzo niska jeśli porównać ją do włożonej pracy we wszystkie materiały dydaktyczne udostępniane studentom. Bardzo polecam i na pewno jeszcze wrócę na kolejny kurs!

 

Rafał Zarazik3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Na zajęciach miałem pierwszą styczność z programem.

 

Nie miałem wcześniej styczności z 3Ds MAX. Nietypowy ale bardzo skuteczny sposób nauczania pozwala mi teraz na swobodne poruszanie się w programie :) Gość zna się na rzeczy. Możliwość wyboru terminów zajęć jest dodatkowym atutem. Polecam!

 

aneta3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 3
Sensowny czas, trener i program. Zdecydowanie warto aby zacząć przygodę z projektowaniem i nauczyć się pracy na narzędziu, które zagwarantuje zainteresowanie przyszłych klientów.

 

kate1369@wp.pl3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wczesniej programu 3 ds max uczyłam się na uczelni jednak nie przyniosło to dużych efektów.

 

Kurs pozwala w sposób szybki i zrozumiały posługiwać się programem. Prowadzący są mili, potrafią dużo nauczyć a godziny kursów elastyczne. Polecam serdecznie.

 

Paulina Szpakowska3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Kurs w miłej atmosferze. Bardzo podobała mi się elastyczność godzin i łatwy dojazd na miejsce zajęć. Wiele przydatnych informacji w stosunkowo krótkim czasie. Polecam.

 

Iwona MF3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nauka od podstaw.

 

Jestem bardzo zadowolona z jakości przeprowadzonego kursu. Prowadzący dokładnie omawiał każde zagadnienie oraz cierpliwie odpowiadał na nasze pytania. Kurs prowadzony przez praktyka - konkretny i efektywny :) Szczerze polecam.

 

Julia NowakVRay_prof
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 3
Z kursu ogólnie jestem zadowolona. Nauczyłam się skuteczniej modelować różne obiekty i tworzyć wizualizacje w szybszym tempie. Jedyne zastrzeżenia mam do nauki teksturowania. Moim zdaniem powinno być jakieś wprowadzenie do tematu, żeby pokazać jak działają poszczególne parametry.

 

Bartłomiej JarnotVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Zajecia w 100% oparte na pracy w środowisku 3ds max bez zbędnej teorii. Po zakończeniu uzyskuje sie umiejętność wykonywania samodzielnie wizualizacji. Miła atmosfera.

 

Anna PeregrymVRay_prof
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej przystąpiłam do kursu Prestige z 3DsMAx

 

Kurs prowadzony w sposób bardzo profesjonalny. Każde ćwiczenie jest dobrze przemyślane. W prosty sposób przechodzi się z wiedzy podstawowej na bardziej profesjonalną, bez zbędnej teorii. Kursant uczy się wszystkiego w praktyce, a z każdą kolejną wizualizacją widać postęp. Podczas zajęć panuje bardzo miła atmosfera, a liczba osób uczestniczących w kursie jest tak dobrana, że prowadzący jest w stanie każdemu pomóc.

 

Natalia FalgowskaVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej uczęszczałam na kurs 3dsMax wizualizacje również w Prestige kursy.

 

Bardzo dobre szkolenie, w pełni przygotowuje do samodzielnej pracy zawodowej. Kurs spełnił moje oczekiwania, miła atmosfera i elastyczne godziny zajęć, w pełni polecam!

 

paulinaVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Najlepszy dostępny kurs w Polsce. Prowadzący motywuje do działania, dużą zaletą jest elastyczność spotkań - sami wybieramy, kiedy chcemy przyjechać na kurs. Lekcje ułożone są tak, aby przerobić każdą możliwą scenę. Zdecydowanie polecam!

 

BartekS3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 3sala: 5komputery: 4
Kurs przeprowadzony profesjonalnie, szeroki wachlarz zdobytych umiejętności. Rozwój nie tylko w samym 3DSie, ale także programach współpracujących. Polecam i wracam jeszcze na kurs Revita :)

 

Anna start 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, sama w domu.

 

Na prawdę świetne szkolenie. Trener bardzo dobrze tłumaczy i stara sie pomagać każdemu indywidualnie. Nie ma takiej opcji, żeby ktoś czegoś nie zrozumiał. Jestem pod wrażeniem organizacji, cierpliwości Pana kierującego kursem oraz możliwościami jakie ten kurs daje w przyszłości. Bardzo polcam tym osobom, które chcą się nauczyć tego programu i wiążą swoją przyszłość z grafiką 3D lub projektowaniem.

 

Agnieszka Koczaja3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie miałam do tej pory nic wspólnego z programem 3ds max

 

Szkolenia są ciekawie zorganizowane, dużo indywidualnej pracy, fajny szkoleniowiec. Na początku człowiek nie wierzy, że coś mu z tego wyjdzie, a pod koniec zajęć jest zdziwiony, że już tyle może samodzielnie zrobić.Chciałam się nauczyć zupełnych podstaw, a zostałam na dłużej. Gorąco polecam!

 

Agnieszka Dudarev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Kursy prestige, to doskonały wybór dla osób, które są ograniczone czasowo ale chcą się rozwijać. Atmosfera na zajęciach sprzyja pogłębianiu wiedzy, a pytania nigdy nie pozostają bez odpowiedzi. Chętnie polecam znajomym kursy prestige, bo są one dobrą inwestycją podczas zdobywania bądź doskonalenia umiejętności.

 

Leszek W.3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Mój pierwszy kontakt z 3D MAXem był na PRESTIGE-KURSY

 

Szkolenie prowadzone profesjonalnie, z szybkim i łatwym przekazywaniem wiedzy przez trenera. Pomimo mieszanej grupy osób na różnym poziomie zaawansowania, ćwiczenia były dobierane w taki sposób, aby każdy kursant mógł dobrze przyswoić dany temat. W moim przypadku mogę powiedzieć, że po 64 godzinach kursy jestem w stanie wykonać prostą wizualizację pod klienta końcowego. W przyszłość planuję jeszcze skorzystać z innych kursów w prestige-kursy.

 

matej3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

głównie tutoriale dostępne w internecie

 

Profesjonalne podejście do nauczania, duży zakres wiedzy nauczyciela, elastyczne godziny które sam sobie ustalasz, co jest dużym udogodnieniem. Luźna atmosfera, zadania dopasowane zarówno do osób dopiero zaczynających naukę, jak już tych którzy mieli jakąkolwiek styczność z programem. Polecam!

 

Malwinastart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłam się wcześniej tego programu.

 

Szkolenie przeprowadzone oceniam bardzo dobrze. Grafik zajęć bardzo elastyczny dopasowany do potrzeb studenta, a trener bardzo sympatyczny i pomocny. Gorąco polecam kurs !

 

Aleksandra Nowak 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej uczyłam się 3d maxa chodząc na lekcje prywatne

 

Zaczęłam uczyć się programu chodząc na prywatne lekcję. Teraz po kursie Prestige mam porównanie i widzę, że była to strata mojego czasu i pieniędzy. Polecam kursy Prestige. Wreszcie polubiłam 3ds maxa, i widzę ile rzeczywiście się nauczyłam w tak krótkim czasie. Bardzo dużym plusem jest dla mnie elastyczność kursu, mogłam uczestniczyć w lekcjach we Wrocławiu i w Krakowie. Już mam ochotę na kolejny kurs. Polecam wszystkim, nawet tym, którzy sądzą, że tworzenie wizualizacji jest nie dla nich.

 

Bernadeta Sławicka3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłam się wczesniej

 

Na kursie otrzymuje się dużą dawkę praktycznej wiedzy, oraz by jak najbardziej efektywnie korzystać z programu. Trener stara się nam również przekazać sporą ilość wiedzy teoretycznej by przybliżyć nas do realiów pracy projektanta/ grafika 3D. Otrzymujemy również pomoce naukowe. Na zajęciach panuje miła atmosfera, trener jest bardzo cierpliwy i zmusza do samodzielnego myślenia. Bardzo polecam kurs :)

 

Dominika Prokurat3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

6 lat temu, na pierwszym roku studiów miałam wprowadzenie do 3Ds Maxa, przy czym w momencie rozpoczęcia kursu w prestige - kursy nie pamiętałam już zupełnie nic.

 

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Sposób prowadzenia zajęć uważam za bardzo efektywny. Na zajęciach uczymy się zrozumieć program i wdrożyć tę wiedzę w ćwiczeniach. Po zakonczeniu kursu jestem już w stanie dosyć sprawnie korzystać z programu. Aktualnie kontynuuję naukę na następnym kursie - VRay wizualizacje Polecam serdecznie.

 

Paweł Wróbel3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie.

 

Ze względu na brak poprzedniego doświadczenia z modelowaniem w 3DS Max po pierwszych zajęciach myślałem, że to nie dla mnie. Po kliku kolejnych zajęciach było już znacznie lepiej, a to dzięki formie prowadzenia zajęć i sposobie przekazywania wiedzy. Trener jest bardzo profesjonalny, rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Zdecydowanie polecam! Dodatkowo na plus oceniam miłą atmosferę na zajęciach, lokalizację w Krakowie oraz elastyczność zajęć - nawet osoby pracujące będą w stanie ukończyć ten kurs.

 

Sylwiastart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej uczyłam się kursu w szkole, jednak z zagadnień wnętrzarskich.

 

Kurs bardzo pomocny przy stawianiu pierwszych kroków z programem 3dsMax. Uczy praktycznego wykorzystywania wiekszości funkcji dostępnych w programie nie tylko do aranżacji wnętrz ale również do modelowania terenu, budowy domów, postaci itp. Dostępny asystent nauczania ułatwia powtarzanie materiału w domu. Ogólnie kurs daje świetną możliwość do rozpoczęcia zabawy z modelowaniem 3D jednak wymaga również dużego nakładu pracy włąsnej aby opanować go do perfakcji. Pan Jacek skutecznie do tego zacheca!

 

Bartosz Słomkarev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdzie wcześniej nie miałem styczności z programem Revit.

 

Szkolenie było bardzo zindywidualizowane co pomogło mi przerabiać materiał w moim tempie. Przy rozpoczęciu każdego etapu wykonywania ćwiczenia trener był obok i tłumaczył zasady kolejnego kroku oraz dopowiadał dodatkowe możliwości lub sytuacjie. Cały czas można uzystakać również wsparcie w kwestii wyboru sprzętu lub wspólnie rozwiązywać indywidualne przypadki. Serdecznie polecam!!

 

Gosiastart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, to była moja pierwsza styczność z programem.

 

Moją przygodę z 3dsmax rozpoczęłam w kwietniu bieżącego roku, nie znając kompletnie programu. Pamietam jak przyszłam na pierwsze zajęcia byłam strasznie zestresowana, gdyż nie wyobrażałam sobie ze jestem w stanie narysować bryłe w programie a co dopiero wizualizację! Ku mojemu zdziwieniu na pierwszych zajęciach wykonałam gong oraz obraz (wyglądał naprawdę dobrze!) ale to była radość! Poziom zajęć z tygodnia na tydzień wzrastał, dochodziły coraz to nowe funkcje. Trener prowadził zajęcia z olbrzymia cierpliwością i profesjonalizmem! Panie Jacku dziękuje za możliwości nauki podczas szkolenia z 3dsmax, niebawem wrócę na kolejny kurs!

 

Olena Jarosławska3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie miałam do tej pory nic wspólnego z programem 3ds max

 

Właśnie zakończyłam szkolenie z 3D max wizualizacje prowadzone przez firmę Prestige-kursy. Udział w kursie pomógł mi w pokonaniu obaw i strachu w używaniu tego programu. Cztery miesiące wystarczą, żeby poznać większość najważniejszych jego funkcji i narzędzi. Jestem zadowolona z zakresu przerobionego materiału, tutoriale są istotnie bardzo dobrze rozpisane i przygotowane, i już po pierwszych zajęciach można zacząć coś konkretnego stworzyć. Prowadzący Pan Jacek prowadzi zajęcia w przystępny i ciekawy sposób, bardzo motywuje do niepoddawania się przy trudnościach, i dalszej pracy co bardzo pomaga, i ma ogromną cierpliwość w stosunku do każdego kursanta. Dodatkowym atutem było, iż zajęcia odbywały się w małych grupach, co dawało większy komfort i stwarzało przyjazną atmosferę. Dziękuje bardzo za poświęcony mi czas i mam nadzieję, że kiedyś znowu spotkamy się na podobnych zajęciach.

 

Agnieszka Szewczykblend-yaf
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 4
Kurs bardzo skuteczny. W bardzo krótkim czasie można nauczyć się obsługi programu Blender. Nauka prowadzona jest w sposób praktyczny, na kursie tworzy się wizualizacje krok po kroku. Bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam !!!

 

Tomasz3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Ciekawa metoda. Małe grupy. Dużo przydatnych informacji. Dodatkowi prowadzący chętnie pomagają powtórzy materiał.

 

Ola3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Pierwsze zetknięcie z programem.

 

Genialny sposób nauczania. Pierwsze 4-5 zajęć - czarna magia później zaczyna się zabawa:) Praktyczne i bardzo efektywne ćwiczenia. Tutaj nie da się nie nauczyć 3ds maxa! bardzo polecam!

 

SebastianVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej uczyłem się również w Kursy Prestige na kursie samego 3dsMax Wizualizacje.

 

To już drugi kurs, który zrobiłem w szkole Prestige Kursy. Tym razem szkolenie odbyłem online i uważam, że super się to sprawdziło. Pan Jacek jest pomocny, pomaga kursantom się rozwijać i chętnie wspiera ich przy pozyskiwaniu pierwszych klientów którzy pojawiają się już na etapie kursu. Certyfikaty, które można zdobyć po ukończeniu kursu, często brane są pod uwagę podczas poszukiwania pracy.

 

Dawid SkrzypczakAutoCAD_pr
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Kurs rozwinął moje umiejętności korzystania z orpogramowania na bardzo zadowalającym poziomie. Nauka jest niezwykle przyjazna, a podejście bardzo indywidualne. Nie ma problemu zarówno z terminami spotkań, jak i z upływam czasu na nich. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, nie tylko duży nakład wiedzy teoretycznej, ale także dużo ćwiczeń praktycznych.

 

Magda Czajka3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 3sala: 4komputery: 4
Podczas szkolenia można w łatwy i szybki sposób nauczyć się podstaw 3dsMaxa oraz robienia wizualizacji. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Trener przekazał wiele istotnych działań w programie.

 

Bożena3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Jeżeli ktoś wcześniej nie miał kontaktu z programem, na pierwszych zajęciach może wydawać się trudny, jednak za każdym kolejnym razem człowiek zaczyna działać wręcz automatycznie, przez co praca z 3DS Max sprawia ogromną przyjemność, zwłaszcza że kurs jest świetnie dostosowany do potrzeb każdego. Można nauczyć się kilku różnych metod na wykonanie jednego zadania, wszystko pokazane w bardzo łatwy i przyjemny sposób. Na kursie można poznać ciekawych i przesympatycznych ludzi, wszyscy pomagają sobie nawzajem, a atmosfera jest wręcz "rodzinna". Pomieszczenie małe, ale bardzo przytulne, można usiąść na sofie i napić się kawy albo herbaty, a przy okazji porozmawiać z innymi kursantami, jak i z samym trenerem, który swoją drogą jest świetną osobą, do każdego podchodzi indywidualnie, przez co nikt w grupie nie czuje się źle. Jak dla mnie najlepszy kurs, jaki kiedykolwiek miałam okazję robić, nie znajdziemy na nim nudnych wykładów czy oklepanych tematów i systemów szkolenia, ale bardzo łatwy i ciekawy sposób przekazania wiedzy. Przez to, że tematy nie są narzucone z góry, tylko wybierane na kursie, każdy może robić coś nowego bez względu na to, na jakim poziomie się znajduje, a jeżeli ktoś nie ma możliwości przyjścia w danym tygodniu, bez problemu może zrobić sobie przerwę. Oczywiście kluczem do sukcesu jest również ćwiczenie materiału we własnym zakresie, a przez to, że zajęcia odbywają się co dwa tygodnie, każdy ma na to wystarczającą ilość czasu. Do kursu podchodziłam bardzo niepewnie, ale teraz mogę śmiało stwierdzić, że była to jedna z najlepszych decyzji. Polecam z całego serducha :)

 

Sebastian LabuddaAutoCad_podst
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej miałem kontakt z AutoCAD'ed tylko na studiach 10h lekcyjnych.

 

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, które są prowadzone inwidualnie. Kurs jest przygotowany profesjonalnie, a wiedza ułożona odpowiednio do stopnia zaawansowania. Uważam, że to dobra inwestycja na przyszłość.

 

Justyna D3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłam się.

 

Kurs spełnił moje oczekiwania. Praktyczne ćwiczenia, program nauczania i sam sposób prowadzenia zajęć były dobrze zorganizowane. Trener tłumaczył zagadnienia zrozumiale i przejrzyście. Podobał mi się też elastyczny grafik zajęć.

 

Joanna Soroka3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

tak, studia, semestr, 4 godziny tygodniowo

 

Przemyślany program umożliwiający wykonanie bez problemu wizualizacji architektonicznej wnętrza i budynku z zewnątrz. Super tempo nauki, zwłaszcza dla osób, które nie miały wcześniej styczności z programem. Stanowi świetną bazę umożliwiającą zapoznanie się z możliwościami programu i do dalszego samodzielnego rozwoju.

 

MAGDALENA WNUKproj wnętrz I s
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Zdecydowanie polecam, jestem bardzo zadowolona, wyszłam ze wszystkimi podstawami do przygotowania projektu oraz oferty dla klienta. Bardzo miła kadra, pomocna i z obszerną wiedzą. sam kurs konkretny, ukierunkowany na wiedzę praktyczną oraz wsparcie w procesie proacy z klientem. Polecam :) Magda

 

Sebastian Rozpędzik3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Z programem 3dsMax miałem styczność jedynie w szkole - i to na małym poziomie. Właśnie ze względu na to zdecydowałem się na kurs.

 

Szkolenie warte polecenia. Przychodząc z małą wiedzą i umiejętnościami, już po kilku zajęciach zaczynasz działać. Sposób nauczania prowadzącego jest naprawdę skuteczny i jestem pewny, że to nie ostatni kurs, który robię w Prestige.

 

Joanna J3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdy wcześniej nie uczyłam się programu 3DS MAX

 

Uczestniczyłam w kursie on-line i jestem z niego bardzo zadowolona. Kurs przerósł moje oczekiwania, jest przygotowany i prowadzony w sposób niezwykle profesjonalny. Doskonały prowadzący z ogromną wiedzą na temat programu cierpliwie tłumaczący wszelkie zawiłości i niejasności, dużo dostępnych materiałów do pracy/ćwiczeń w domu, a do tego elastyczny grafik, który można dopasować do swoich możliwości i potrzeb. Jednym słowem, polecam. Właśnie rozpoczynam kolejny etap wtajemniczania w zawiłości programu, a więc 3DS MAX VRay.

 

KingaVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

To była moja pierwsza styczność z programem.

 

Z czystym sumieniem polecam wszystkim niezdecydowanym. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a wykonywane zadania są ciekawe i rozwijające. Dużą zaletą jest elastyczny grafik oraz pomocny prowadzący, który zawsze podpowie jak najlepiej zmierzyć się z danym zagadnieniem/problemem.

 

KAROLINA PIENIĄŻEK3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Świetna atmosfera i profesjonalne podejście. Polecam każdemu, kto pragnie skutecznie się czegoś nauczyć. Z doświadczenia wiem, że to co dają studia to za mało- prawdziwe efekty zobaczyłam dopiero po kursie tutaj :)

 

Magdalena Borkowskarev2
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Zajęcia dostosowane do tempa pracy, dobrze przygotowane materiały, fachowa forma nauczania, profesjonalny trener :)

 

euforia19823dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wczesniej nie mialam stycznosci z programem 3dmax

 

Kurs jest bardzo skuteczny,w trakcie szkolenia poznajemy wiele narzedzi w programie ktore pozwalaja na samodzielne tworzenie wlasnych wizualizacji.Trener skutecznie przekazuje wiedze,bardzo podoba mi sie indywidualne podejscie do kazdego uczestnika.Komputery oraz sala bardzo fajne.Polecam z czystym sumieniem.

 

mojeimie3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, głównie samodzielnie z internetu.

 

Można nabrać odwagi, dużo się nauczyć ale trzeba dużo zapamiętać i powtarzać. Ważna jest systematyczna praca. Szkolenie w miłej atmosferze, konkretne zadania. Można liczyć na kompetentne wsparcie. Poziom trudności jest zawsze dostosowany. Polecam :)

 

Damian Laskowskirev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie. Przygotowane materiały pozwalają na zrozumienie programu w bardzo wysokim stopniu. Co bardzo istotne, przedstawiane są różne metody poradzenia sobie z danym problemem. Poziom stale rośnie i wyraźnie czuć wzrost znajomości programu. Dużym atutem są przygotowane do programu odnośniki oraz krok po kroku wyjaśniony schemat postępowania. Projekty architektoniczne również ciekawe. Jedyną rzeczą, o jaką można by uzupełnić szkolenie, są chociażby poglądowe materiały z zajęć, które na pewno pomogłyby w przypadku, gdy do programu siadamy w domu i nie pamiętamy, jak robiło się to na zajęciach. Bardzo pozytywna atmosfera.

 

Marek Rumanowski3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak uczyłem się samodzielnie z wykorzystaniem korepetycji oraz podręczników których jest znikoma ilość na rynku.

 

Jestem bardzo zadowolony z szkolenia, ponieważ spełniło moje oczekiwania. Szkolenie jest prowadzone w sposób ciekawy oraz z odpowiednią dynamiką pracy tzn., że materiał słuchacze poznają w sposób spójny i pozwalający każdemu uczestnikowi przyswoić wiedzę oraz wykonać szereg ćwiczeń powtórzeniowych. Zajęcia są ciekawe i w sposób przemyślany przygotowane a uczestnicy zgodnie przyznają, że jest to obecnie najlepsza forma szkoleniowa na rynku w zakresie wizualizacji 3D z naciskiem na sprawne poznanie narzędzia 3DSMAX.

 

Katarzyna Płaczekrev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Polecam szkolenie. Dowolność w wyborze spotkań, brak przymusu chodzenia co tydzień. Każdy pracuje swoim tempem.

 

magda7mstart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Kurs prowadzony profesjonalnie, na początek pokazywane są podstawy i z biegiem czasu bardziej skomplikowane rzeczy. Polecam szczególnie osobom, które dopiero zaczynają swoją pracę z tym programem. Na pierwszych zajęciach buduje się już swoją pierwszą, złożoną scenę. Polecam!

 

Natalia 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Bardzo polecam kurs 3DS MAX, zarówno tym początkującym jak i bardziej zaawansowanym. Plusy za miłą atmosferę, ciekawy program zajęć i indywidualne podejście do kursantów oraz cierpliwość trenera. Podczas kursu ważny jest także wkład własny w naukę i chęć zdobywania nowych umiejętności.

 

Kasia Rosińska3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tydzień na naukę 3ds max'a to zdecydowanie za mało wiem z doświadczenia. Dlatego te 64 godziny to jest minimum po którym człowiek nie mając wcześniej kontaktu z programem zaczyna czuć się w miarę swobodnie. Oczywiście swoja własna praca i siedzenie po godzinach jest nieodzowne.

 

Szkolenie daje podstawy do samodzielnego działania. Prowadzący bardzo pomocny, stawia na samodzielność. Bardzo miła atmosfera na zajęciach. Serdecznie polecam, warto dojeżdżać z Warszawy do Krakowa co 2 tygodnie.

 

Maciej Janik3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 3
Szkolenie wydaje sie skuteczne, pomimo początkowych trudnosci w komunikacji z prowadzącym, z czasem przedstawiane metody okazują się zaskakująco skuteczne i przyjemne. rozważam odbycie kolejnego stopnia kursu

 

Ula Wegrzyn proj wnętrz I s
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie wszystkiego się tutaj nauczyłam

 

Świetne szkolenie nauczyłam się tutaj projektować, poznałam super ludzi i fajne koleżanki. Prowadząca służy pomocą do dzisiaj.

 

Damian Laskowski3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Kurs wydaje się odpowiednią opcją dla ludzi, którzy zarówno nie znają zagadnienia 3Ds jak i dla tych, którzy docelowo mierzą w tworzenie porządnych wizualizacji. Kurs jest dobrym wstępem do dalszej nauki programu, gdyż sam program stanowi tak bardzo rozbudowane narzędzie, że nie ma się co dziwić, że wszystkie tematy nie mogą zostać poruszone. Trener bardzo dużą uwagę zwraca na samodzielną pracę, co jest w programie bardzo istotne. Wszystko w porządku.

 

Grzegorz KrawczukGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 3
Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie i intensywnie, każda godzina została wykorzystana w pełni. Osoba prowadząca posiada ogromną praktyczną wiedzę z zakresu Unreal Engine oraz 3DS Studio Max którą potrafi świetnie przekazać. Mogę z czystym sumieniem polecić to szkolenie innym.

 

Ewelina3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

To był mój pierwszy kurs 3DS Max, wcześniej uczyłam się podstaw Sketchup i pracowałam w tym programie projektując wnętrza. 3DS Max to już zupełnie inny poziom pracy, dlatego kontunuuję naukę na kursie 3DS Max V-ray.

 

Prestige-Kursy oferuje wyjątkowy system nauczania przez budowanie nawyków. Jest to ciekawy sposób, z którym nigdy wcześniej się nie spotkałam. Gorąco polecam ten kurs każdemu, kto chce się stać mistrzem w modelowaniu 3D oraz wizualizacjach. Kursy są kilkuosobowe, co powoduje, że prowadzący ma zawsze czas, aby każdego wspierać w działaniach, a jednocześnie możemy obserwować innych przy pracy. Całość przebiega bez zakłóceń czy jakichkolwiek problemów technicznych. Gorąco polecam

 

Emilia K.3dint
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Kurs bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Mimo pierwszej styczności z programem, nie miałam najmniejszych problemów na różnych etapach kursu. Bardzo na plus elastyczne terminy zajęć. Nawet w grupie z osobami na różnych poziomach, każdy mógł przerabiać temat na odpowiednim dla siebie poziomie trudności. Prowadzący motywuję do pracy oraz posiada dużo cierpliwości, co zachęca do dalszej nauki. Polecam :))

 

Maja B3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Uczyłam się, od osoby prywatnej przez kilka miesięcy.

 

Szkolenie zorganizowane w taki sposób, że każdy jest w stanie nadążyć. Praca w niewielkich grupach pozwala skutecznie poznać program. Sala szkoleniowa we Wrocławiu znajduje się w centrum miasta, w miejscu z bardzo dobrym dojazdem. Możliwość odbywania zajęć online i elastyczny grafik pozwalają na idealne dopasowanie zajęć np. do pracy, czy innych zajęć.

 

Michał3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 3
Szkolenie zbalansowane dopasowane do potrzeb uczestnika. Elastyczne godziny i terminy zajęć. Zajęcia dostosowane do poziomu kursanta. Cały kurs oceniam bardzo pozytywnie.

 

Barbara Nowotnikrev2
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Szeroka wiedza podana w bardzo przystępny sposób. Wykładowca bardzo komunikatywny. Opracowane materiały przygotowane czytelnie i rzetelnie. Sposób prowadzenia bardzo przystępny.

 

pzielinskiGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 3
Kurs przygotowany przejrzyście i zrozumiale, prowadzący super dobrze tłumaczy korzystałem ze swojego laptopa ale wiem że komputery kilka razy się zacinały, jedna dało się spokojnie na nich pracować. Co do asystenta działa dobrze ale mógłby być trochę bardziej rozbudowany i dopracowany

 

Ilona Szeferrev_arch4
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 3komputery: 4
Jako całość kurs oceniam bardzo pozytywnie. Na szczególne podziękowania zasługuje Pani Magda, która w sposób bardzo profesjonalny podchodziła do prowadzonych przez siebie zajęć. Starała się przekazać bardzo dużo informacji praktycznych, dobrym pomysłem były również zadania domowe, które dawały możliwość przećwiczenia/przyswojenia nowo poznanych możliwości programu Revit. Organizacja bardzo dobra – pilnowanie czasu rozpoczęcia zajęć, jak również obowiązkowej przerwy :D. Jedyny malutki minus to sala, zdarzały się dni, gdy w zajęciach uczestniczyło sporo osób, było głośno, co powodowało problemy z koncentracją i czasami problem z komunikacją pomiędzy nauczyciel - uczeń. Ale ogólnie kurs oceniam na 5. Polecam.

 

Kasper Skoczeń3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie.

 

Kurs bardzo profesjonalnie prowadzony, a jednocześnie w miłej, kameralnej atmosferze. Sympatyczny prowadzący. Ciekawa i skuteczna metoda nauczania polegająca nie na abstrakcyjnym wkuwaniu komend i funkcji programu, lecz uczeniu się wszystkiego co niezbędne na przykładach i w kontekście danego tematu zajęć. Dodatkowo dostępny asystent do programów, przy pomocy którego można powtarzać podstawy poza zajęciami. Wyniosłem z zajęć sporo realnych umiejętności i wiedzy jak tworzyć wizualizacje na dobrym poziomie. Polecam ten kurs!

 

Sara K3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Po raz pierwszy spotkałam się z programem na zajęciach na uczelni.

 

Zajęcia, w których uczestniczyłam dają solidną podstawę do rozpoczęcia tworzenia własnych wizualizacji. Mogłam zrozumieć, w jaki sposób działa program. Forma prowadzenia zajęć umożliwia wygodne dopasowanie terminów spotkań do własnego grafiku.

 

Beata Szczupiderstart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 3komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie. Całkowicie początek.

 

Szkolenie ciekawe pod względem prowadzenia, nieszablonowe (na plus) - temat szkolenia ustalany po przyjściu kursantów, duża elastyczność - można przyjść kiedy się chce i zawsze będzie coś nowego. Na pewno trzeba się uczyć, powtórzyć na drugi dzień po kursie (moja taktyka) + przynajmniej 1 dzień w tygodniu min. 3h poświęcić na "zabawę" z nabytymi umiejętnościami. Czasami nerwy bo coś nie wychodzi, ale w domu po powtórzeniu już OK i bardzo dużo informacji i możliwości programu, które wymagają czasu. Na koniec kursu jestem zadowolona i mam poczucie, że umiem kompleksowo coś zaprojektować w równych tematach.

 

Iwona Mitter-Fajfer3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Kurs Prestige podstawowy

 

Zdecydowanie polecam kurs. Forma zajęć pozwala na szybkie i łatwe przyswajanie wiedzy. Panuje przyjazna atmosfera a zajęcia są na wysokim poziomie. Trener wykazuje się dużym zaangażowaniem, kompetencjami oraz umiejętnością przekazywania skomplikowanych treści w przejrzysty sposób.

 

Patrycja SzczurAutoCAD_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej poznawałam program na studiach, na wydziale architektury wnętrz ASP Kraków

 

Miła atmosfera, Pani Ewelina bardzo pomocna - na kursie oprócz poznawania dodatkowych funkcji Autocada, rozmawiałyśmy także o moich bieżących projektach, co pomagało mi je lepiej zrozumieć i tym samym usprawnić. Na pewno moje poruszanie sie po programie stało się bardziej płynne. Fajnie, że można było odbyć zajęcia zarówno zdalnie z domu jak i bezpośrednio w siedzibie Prestige kursów. Jestem bardzo usatysfakcjonowana po zakończeniu kursu i zapewne w przyszlosci skorzystam jeszcze z innych.

 

PKK3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 4sala: 3komputery: 3
Program nauczania plus tutoriale są istotnie bardzo dobrze rozpisane i przygotowane, bo już po pierwszych zajęciach można zacząć coś konkretnego stworzyć, a na kolejnych co raz więcej konkretnych ćwiczeń. Nie mniej jednak cudów nie ma, jak się samemu nie będzie ćwiczyć. Cztery miesiące wystarczą, żeby poznać większość najważniejszych funkcji i narzędzi, ale zdecydowanie potrzebne są kolejne miesiące i rozszerzanie poznanych funkcji, bo 3dmax jest zbyt kompleksowy, że zgłębić wszystko w tak krótkim czasie.

 

Joanna Rozbrój 3dint
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wczesniej nie uczyłam sie programu

 

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, a zagadnienia omawiane w przystępny i łatwy do zrozumieni sposób, co skutkuje w szybkich efektach. Dodatkowym plusem jest elastyczność zajęć oraz miła atmosfera. Intensywność zajęć można dostosować do własnych potrzeb i możliwości. Polecam wszytskim, którzy chcieliby nauczyć się programu od podstaw oraz uporządkować wczesniej nabyte umiejętności.

 

Oskar OlejniczakVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Zanim przystąpiłem do szkolenia z Vraya,uczyłem się pól roku samego 3ds MAXa, ale na tych samych kursach zdecydowałem się na zapisanie do następnego szkolenia aby jeszcze więcej się nauczyć np. wizualizacji i samego modelowania.

 

Jestem bardzo zadowolony i nie żałuję zapisania się na szkolenie z 3ds. Na spotkania mogę wybrać sobie wygodny dla mnie termin a nawet jeśli na jednym lub dwóch szkoleniach mnie nie będzie to nigdy niema pośpiechu gdyż każdy student podąża własnym tempem pracy. Poza tym kursy zawsze są prowadzone w luźny sposób, przez co nigdy niema stresu i można pogadać z innymi kursantami. W połowie zajęć każdy ma czas na przerwę aby coś zjeść, ale z własnego doświadczenia wiem jak trudno wszystkim jest oderwać się od pracy nad własną wizualizacją Same szkolenie zacząłem ponad pół roku temu, miałem wtedy 14 lat, a samego programu bardzo dużo się nauczyłem, potrafię wymodelować wiele mebli, lub przedmiotów ozdobnych. Nawet na zajęciach próbowaliśmy wymodelować domy bądź inne tego typu rzeczy i wychodziło mi to. Zawsze gdy miałem do czegoś pytanie, bądź mogłem coś zrobić szybciej to wytłumaczono mi to na spokojnie, a za drugim razem wszystko robiłem szybciej i lepiej bo stosowałem się do rad. Na samym początku, gdy poznawałem 3dsa miewałem zwątpienia, ale gdy po dwóch tygodniach zaczęło wszystko wychodzić, dopiero odkryłem że to chcę robić.

 

B.Zielezny3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Przed rozpoczęciem kursu nie miałam żadnej styczności z grafiką I programem 3ds max.

 

Już na pierwszych zajęciach byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Kurs jest bardzo skuteczny, wiedza praktyczna przekazywana jasno i konkretnie bez zbędnej teorii. Oczywiście trzeba przysiąść i cwiczyc w domu, ale wtedy sa efekty. Ogromny plus za elastyczne godziny i terminy, dla mnie to mega ważne oraz za tutoriale i stale rozbudowywanego asystenta. Polecam!

 

wero1143dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, przychodząc na kurs w ogóle nie znałam tego programu.

 

Jestem bardzo zadowolona z kursu :) Jest prowadzony w małych grupach co jest ogromnym plusem, oraz w elastycznych godzinach, które można wcześniej ustalić. Efekty nauki są zauważalne już po pierwszych zajęciach. Serdecznie polecam ten kurs!

 

Hanna Kirejczyk3dint
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie.

 

Bardzo podobał mi się program szkolenia oraz sposób prowadzenia zajęć. Kurs spełnił moje wszystkie oczekiwania i zachecil do dalszego rozwijania się w tym kierunku. Bardzo dobre wyniki za stosunkowo nie duża cenę.

 

Ewelinarev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Naukę programu zaczęłam od podstaw.

 

Kurs bardzo dobrze prowadzony. Praca z tutorialem wspierana przez wyjaśnienia trenerki z dużą wiedzą na temat programu. Wart polecenia!

 

Kasia Binkiewicz3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Samodzielne próby nauki programu.

 

Bardzo dobry kurs dzięki któremu nauczyłam się podstaw pracy w programie. Już po kilku zajęciach 3DS MAX przestał być "ciemną materią" :) Jestem osobą która potrzebuje uporządkowanej wiedzy i tutaj ją dostałam, merytorycznie, rzeczowo i w przystępnej formie. Do tego bardzo dobry kontakt z prowadzącym na każdym etapie nauki, dogodna możliwość wyboru terminu zajęć, przydatne tutoriale i to wszystko bez wychodzenia z domu. Polecam!

 

Meltystart3dsmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Pomimo bardzo krótkiego czasu trwania mojego kursu, miałam możliwość opanowania podstawowych funkcji programu, które w przyszłości umożliwią mi dalsze poszerzanie wiedzy. W ciągu kilku spotkań udało mi się wykonać pierwsze kroki w kierunku projektowania wizualizacji.

 

Patrycja3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, uczyłam się na własną rękę i na uczelni. Wiedza po kursie jest zdecydowanie bardziej usystematyzowana. Samodzielnie nie byłabym w stanie nauczyć się tak wiele w tak krótkim czasie.

 

Największą zaletą kursu jest elastyczność i system rezerwacji miejsc. Ogromnie ważne było dla mnie, że zajęcia mogłam rozpocząć w dowolnym momencie. Zajęcia są wartościowe i prowadzone w przyjemnej atmosferze. Na kursie nauczyłam się przede wszystkim podstaw modelowania, wykorzystwania modyfikatorów i innych funkcjonalnośći, ustawiania kamer, tworzenia podstawowych efektów świetlnych oraz przypisywania prostych materiałów.

 

Arkadiusz SączawaGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

nie uczyłem się

 

Bardzo dobre szkolenie nauczające pracy w programie Unreal Engine. Pokazuje możliwość pracy pod różnym w tym środowisku. Otwiera nowe możliwości.

 

Julia_archi3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Zaczęłam od zera 3ds na kursie

 

Jestem bardzo zadowolona z kursu, uważam ze sposób nauczania jest bardzo efektywny i motywujący i jest bardzo mila atmosfera:) Polecam wszystkim!

 

Marzena Głodkowska3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia 3DSMAX efekty nauki szybko widoczne. Po kilku spotkaniach byłam w stanie stworzyć scenę oraz wyrenderować ją w dużo szybszym czasie niż w innym programie. Oczywiście trzeba poświęcić ogrom czasu i ćwiczyć. Jeśli ktoś nie jest z Wrocławia lub Krakowa dojeżdżać, lecz elastyczność spotkań jest naprawdę bardzo dużym plusem więc nie sprawia to większego problemu. Polecam!

 

Sylwia3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie uczyłam się wcześniej tego programu. Poznałam go całego na zajęciach

 

Jestem zadowolona z kursu. Cały program nauczania był dobrze dostosowany dla początkujących. Nauczyłam się modelować i poruszczać biegle w tym programie.

 

Ambroży GołombekGry
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie. Moje pierwsze kroki w 3DS i UE4 stawiałem w Prestige.

 

Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z Panem Jakubem. Potrafi szybko dostosować się do grupy i posiada rozległą wiedzę daleko wykraczającą poza zagadnienia szkolenia. Uważam, że kurs wart jest swojej ceny.

 

anna.19943dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Kurs prowadzony profesjonalnie, przynoszący szybkie efekty. Prowadzący wykorzystuje skuteczne metody nauczania wykształcone przez swoje własne doświadczenie. Elastyczność spotkań, miła i luźna atmosfera na zajęciach.

 

kursant3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 2
Kurs prowadzony profesjonalnie, przynoszący szybkie efekty. Prowadzący wykorzystuje skuteczne metody nauczania wykształcone przez swoje własne doświadczenie. Elastyczność spotkań, miła i luźna atmosfera na zajęciach. Niestety sprzęt pozostawia wile do życzenia.

 

Basiam3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Uprzednio miałam styczność z progamem w postaci kursu podstawy modelowania w innej szkole oraz prób nauki na własną rękę.

 

Kurs prowadzony bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze. Największym plusem szkoly jest elastyczność spotkań, w całości podporządkowana pod dyspozycję kursantow. Każdy uczy się we własnym tempie według własnych potrzeb i możliwości. Omawiany materiał pozwala na samodzielne tworzenie pierwszych projektów,

 

Patrycja S.3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie miałam wcześniej styczności z programem

 

Kurs prowadzony w bardzo szybki sposób, jednak metoda nauczania jest na tyle rewelacyjna, że tak wysokie tempo to wielki plus. Być może dla niektórych osób na pierwszych zajęciach obrane tempo i metoda nauczania bywa zaskakująca i dołująca, jednak Pan Jacek świetnie wprowadza w tryb nauczania i następne zajęcia przynoszą same pozytywne rezultaty. Elastyczność spotkań to wielki pozytyw dla osób, które pracują bądź mają inne obowiązki. Szczerze polecam!!

 

Ola_A3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Jestem bardzo zadowolona z kursu i zdecydowanie polecam! Zajęcia odbyłam online, były one merytoryczne i różnorodne, duży wybór tematów zajęć i fajnie, że dalej tworzone są nowe. Grupy są nieduże, dzięki czemu prowadzący ma czas dla każdego kursanta, a także chętnie odpowiada na pytania dotyczące wizualizacji zrobionych poza zajęciami. Dużym plusem jest również opcja asystenta, który jest bardzo przydatny zwłaszcza na początku nauki. Oczywiście, żeby osiągnąć sukces potrzeba wiele własnej pracy po zajęciach i powtarzania materiału, do czego prowadzący często motywuje. Atmosfera podczas zajęć również na plus :)

 

Bartłomiej KujawskiAutoCad_podst
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 3sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Szkolenie AutoCad - podstawy był prowadzony w sposób przejrzysty i jasny. Wcześniej nie miałem do czynienia z tym programem, także były tu stawiane pierwsze kroki. Po kursie jestem w stanie w pełni obsługiwać program na płaszczyźnie 2D.

 

wieslawstart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Pierwsze doswiadczenie z programem

 

Pierwszych kilka zajec bylo ciezkich z przyzwyczajeniem sie do programu (prawdopodobnie poprzez nawyki z innego), ale juz po kilku zajeciach i prakyce bylo widac efekty pracy. Kurs bardzo dobrze przemyslany, przede wszystkim dla poczatkujacych. Mozliwosc wykonywania dodatkowych zadan z tutoriali, co takze pomaga w nauce. Kurs robiony online z poza granic Polski.

 

Jakub MinkinaAutoCAD_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: ndkomputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Trener dostosował tok nauczania do branży w której się rozwijam. Elastyczność godzin i indywidualne podejście. Po 64h kursu, swobodnie działam w zakresie programu AutoCad. Dziekuję, warto było.

 

Marta Janasrev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Polecam z całego serca :) Świetnie zorganizowany kurs z ciekawymi tutorialami. Każde zagadnienie w bardzo fajny sposób przrzygotowane. Wielkim plusem jest siatka zajęć i to, że można samemu decydować o intensywności spotkań. Jestem też bardzo zadowolona z podejścia i przygotowania osoby prowadzącej kurs. Naprawdę zachęcam do skorzystania z oferty Prestige - kursy.

 

Tomasz BanaszekVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, kurs 3ds Max wizualizacje (Prestige Kursy)

 

Dla chcących rozwijać się w branży 3D polecam jak najbardziej. Świetny klimat, ciekawi ludzie i dobrze przyswajalny sposób nauczania. Trzeba się naprawdę postarać by nic z tych zajęć nie wynieść ;)

 

Aleksandra Urbaniak3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Przychodząc na kurs, liczyłam na to, ze ilość informacji i wiedzy w zupełności spełni moje wymagania - TAK też się stało. Przemiły, pomocny prowadzący, miła atmosfera i szybko mijający czas sprawia, że z przyjemnością wrócę na kolejny kurs V-ray.

 

Ola K.3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie

 

Bardzo polecam szkolenie. Podczas niego dowiedziałam się sporo przydatnych informacji. Z pewnością przydadzą mi się w życiu zawodowym. Indywidualne podejście trenera, miejsce spotkań na wielki plus. ( Kurs odbywałam w trójmieście nie musiałam dojeżdżać na południe Polski) :)

 

Kacper Świniarski Cor
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Niedużo.

 

Uważam, że szkolenie pomaga osobom początkującym z ruszeniem w tym biznesie. To dobry startup, nie tylko ze względu na samo szkolenie ale i kontakt z mentorem, czego brakuje internetowym kursom video. Mentor pomaga zrozumieć biznes wizualizacji i coś w nim osiągnąć.

 

Julia BuchkoVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, wcześniej uczęszczałam na kurs 3dsMax wizualizacje również w Prestige kursy.

 

Polecam kurs, bardzo dużo się nauczyłam za ten czas a dużą zaletą jest elastyczny grafik. Zajęcia prowadzone są w milej atmosferze.

 

Paulina K.3dmax
skuteczność nauczania: ndtrener: ndelastyczność spotkań: ndsala: ndkomputery: nd
Po 4 latach prób uczenia się z tutoriali w końcu zapisałam się na porządny kurs. Odradzam uczenie się z tutoriali, jest to strata czasu i pieniędzy które można by w tym czasie zarabiać, tylko wyrabia się złe nawyki. Chciałam się w wcześniej zapisać do innej szkoły, która ma więcej opinii ale cieszę się że się nie zapisałam, bo tam nie uczą modelowania tylko samego v-raya i trzeba później kupować modele albo żebrać po forach internetowych ;) w Prestige nauczyłam się szybkiego modelowania, bryły są lekkie i nie obciążają pliku. Po pierwszym stopniu można już robić wizualizacje wnętrz. Zajęcia są fajnie prowadzone, na różnym poziomie uczestnicy są zadowoleni. Ja byłam na zajęciach u Pana Jacka i polecam instruktora. Idę na drugi stopień z pełnym przekonaniem :)

 

GosiaVRay_prof
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Jestem osobą wymagającą i ten kurs spełnił moje oczekiwania. Ciekawe techniki dot. oświetlenia i materiałów. Polecam

 

Iryna Stasynets3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Pierwszy kontakt z programem od Asystenta dwa tygodnie przed początkiem zajęć.

 

Nie wiedziałam, czego się spodziewać i czy po kursie naprawdę mogłaby coś zrobić. Ale teraz jestem nawet bardziej niż zadowolona. Kurs jest bardzo skuteczny. Wszystka informacja dostarczona na zajęciach jest konkretną. Od razu siadaliśmy i cos robiłyśmy. Podobało mi się, że kierownik nie tylko doradzi jak zrobić to, co potrzebuje każdy, ale i wyjaśni, czemu właśnie ten sposób, a nie inny jest najlepszym rozwiązaniem do konkretnej sytuacji. A jak jeszcze ćwiczysz w domu albo chcesz cos powtórzyć, to dodatkowo w pomoc jest tutoriały i asystent. Не знала чого чекати і чи після курсів справді буду вміти щось робити. Але зараз я навіть більше ніж задоволена. Курси дуже ефективні. На заняттях не лиють воду, а вчать конкретних інструментів, які потрібні в подальшій роботі. Одразу сідали і робили. Викладач не тільки пояснює що і кому потрібно зробити, але і допомагає зрозуміти чому власне такий спосіб, а не інший, є найкращим розв'язанням в конкретному випадку. Плюс ще в тому, що якщо займаєшся дома, або хочеш повторити те, що робили на заняттях завжди можна скористатися з асистента чи туторіалу. Справді рекомендую.

 

Rudziaproj wnętrz II
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie , nigdy .Całą wiedzę zdobyłam dzięki P.Ewelinie

 

Szkolenie było na bardzo wysokim poziomie . Oprócz komputera mieliśmy materiałoznawstwo ,uczyliśmy się dobierać światło do pomieszczeń itp. Najsłabszy czyli ja z tej grupy przy pomocy pani Eweliny mogłam nauczyć się projektować . Teraz śmiało wykorzystuję moje umiejętności w mojej pracy . W przyszłości chętnie będę rozwijać swoje umiejętności na kolejnych kursach .najlepiej w tej samej grupie . Pozdrawiam i powodzenia

 

Zuza3dint
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdy wcześniej nie korzystałam z programu 3DsMax.

 

Szkolenia te mają bardzo architektoniczny charakter i czasem ciężko jest dopasować zadania opracowywane na zajęciach do swoich potrzeb. Posiadają mimo to podstawowe i najważniejsze funkcje, jakimi później można się posługiwać. Zajęcia prowadzone są w przejrzysty sposób, dzięki czemu na każdej lekcji uczy się nowych rzeczy, jednocześnie utrwalając poznane już funkcje.

 

Anna Berbeszrev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 2
Szkolenie bardzo rozbudowane. Przeglądając dostępne tutoriale (m.in. w przestrzeni internetowej oraz konsultując ze znajomymi) wychodzące poza standardy. Szczególnie w kwestii skomplikowania systemów konstrukcyjnych (ogromny plus). Podstawowe kursy opierają się jedynie na konstruowaniu małego domku z zestawieniami, natomiast na odbytym kursie bardzo szeroko została omówiona kwestia rodzin, detalu, zestawień - super. Trener bardzo pomocny! Każde pytanie bardzo profesjonalnie omówione na zajęciach. Wielka szkoda, że szkolenie Revita odbywa się na laptopach - bardzo męczą wzrok, słaba rozdzielczośc ekranu.

 

Alina Serdiuchenkostart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Miałam poziom 0

 

Kursy te uczą nie tylko zrobić, ale i myśleć.Dobry przepływ materiału, miła atmosfera i pomoc w każdej chwili :)

 

Barbara BachtaAutoCAD_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, na uczelni :)

 

Serdecznie polecam to szkolenie wszystkim, którym zależy na poszerzeniu swojej wiedzy z zakresu projektowania oraz obsługi programu. Jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć oraz podejścia trenera do szkolenia. Przez cały okres trwania kursu zdobyłam nową wiedzę, którą na pewno wykorzystam w przyszłości i która z pewnością ułatwi mi korzystanie z programu. Polecam!

 

Ania3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie miałem wcześniej do czynienia z programem 3DS MAX.

 

Z chęci rozwinięcia nowego kierunku, jakim są wizualizacje trafiłam drogą internetową na bardzo ciekawą propozycję szkoleniową firmy Prestige. Wykonałam telefon, po "chwili" byłam zadowoloną kursantką zajmującą miejsce na swoim stanowisku przed komputerem w klimatycznym, równie profesjonalnym wnętrzu szkoleniowym i warto dodać w cudownym mieście, jakim jest Wrocław. Swą przygodę z wizualizacjami i z programem 3DS MAX zaczynałam od podstaw. Sam początek nie był łatwy, pełen wzlotów i upadków. Moi wspaniali koledzy przy sąsiednich stanowiskach, robili już taaakie rzeczy na swoich komputerach, że... zmotywowało mnie to jeszcze bardziej :) Duża zasługę w moim osobistym sukcesie, ponosi prowadzący szkolenie. Powiedzenie "rzucić kogoś na głęboką wodę", bardzo sprawdziło się w moim przypadku i zmusiło do myślenia. Stałam się bardzo zdeterminowana i uważna w tym co robię. Prowadzący szkolenie nadaje odpowiednie tempo pracy i konkretny, czytelny przekaz. W sposób mocno motywujący i profesjonalny przekazuje teorię w praktyce, co pozwala na osiągnięcie kompletnej wiedzy i umiejętności potrzebnych do działania na zasadzie "siadam i robię". Nie tracimy czasu, od razu przystępujemy do pracy. Każda godzina zajęć, to wypełnione po brzegi 60 min ciężkiej, pracy. Są i przerwy na pyszną herbatkę, kawkę i interesujące przy nich rozmowy :) Poczucie humoru prowadzącego, rozwiewa wszelkie kryzy i wątpliwości ;) Niezwykle ważnym atutem, są elastyczne możliwości, odbywania zajęć. Nie są to sztywne grafiki zjazdowe, lecz dogodna możliwość wyboru terminu i miasta, nie jesteśmy też uzależnieni od grupy, każdy idzie swoim tempem. Również zajęcia odbywają się z indywidualną uwagą, troską i poświęceniem czasu dla poszczególnego kursanta z osobna. Mimo odbywania zajęć w grupie (co ma same plusy), każdy z nas jest na swoim indywidualnym kursie. Kurs zakończyłam otrzymaniem certyfikatu. Bardzo ważna jest systematyczność pracy oraz powtarzanie materiału w zaciszu domowym na podstawie własnych notatek z zajęć, jak również bardzo pomocne są tutoriale i asystent do programów, stworzone przez prowadzącego, dostępne dla każdego kursanta dla stronie Prestige.Kursy.pl. W momencie, kiedy nie mogłam przyjechać na szkolenie (a do Wrocławia mam 350km), ćwiczyłam z nimi w domu. Bardzo mi pomogły w nauce. To konkretna wiedza w pigułce. Bardzo polubiłam 3DS MAX'a :) Nie jest takim trudnym programem, jakim wydawał się być na początku. Poruszam się po nim bardzo świadomie, wykonując wizualizacje na wysokim poziomie. Bardzo polecam kursy online. Właśnie przystępuje do nich w celu dalszego rozwinięcia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie wizualizacji. I już nie mogę się doczekać :)

 

Ula Gstart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

nie.

 

Nie miałam wcześniej styczności z programem, a po kursie jestem wstanie robić proste wizualizacje. Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze, zagadnienia wytłumaczone w prosty i przejrzysty sposób. Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Polecam.

 

OlgaZAutoCAD_pr
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 4
Kurs umożliwia zapoznanie się z programem w tempie dostosowanym do kursanta, dodatkowo istnieje możliwość realizacji programu w marę własnych możliwości czasowych co jest niewątpliwie plusem. Pod względem merytorycznym oraz mentorskim poziom szkolenia odpowiada potrzebom kursantów.

 

Paweł Andrzejczak3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Przed kursem nie miałem styczności z programem

 

Zajęcia bardzo ciekawe, nastawione na efektywność, a nie efekciarstwo. Początkowo kurs może wydawać się trudny ale z czasem wszystkie klocki składają się w spójną całość. Z pewnością udam się na kolejne kursy.

 

Michał Grzesiak3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, korzystałem z ogólnodostępnych tutoriali oraz płatnych kursów online.

 

Osobiście uważam decyzję o odbyciu szkolenia za trafną. Trener jest wymagający, ale z rozsądkiem :). Bardzo spodobała mi się forma prowadzenia zajęć oraz doboru materiału. Do tego elastyczność kursu znacznie ułatwia jego ukończenie bez możliwości wymigiwania się pracą :) Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!

 

Marcin Dobuch 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, z 3DS MAXem styczność miałem pierwszy raz na kursie.

 

Na kurs poszedłem aby uzyskać niezbędną wiedzę w robieniu wizualizacji. Nie zawiodłem się. Prowadzący wyjaśniał krok po kroku wiele możliwości programu, jak dla mnie w sposób zrozumiały, interesujący i przejrzysty. Elastyczność w uczęszczaniu na zajęciach pozwoliła mi szybko i sprawnie ukończyć kurs. Jeśli myślicie żeby na poważnie zająć się 3DS MAXem to jest to miejsce dla was!

 

Alicja W.3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdy wcześniej nie miałam styczności z tym programem.

 

Podczas tych kilku miesięcy nabrałam możliwości wykonywania porządnych wizualizacji. Zajęcia były prowadzone zrozumiale, przez cierpliwą i kompetentną osobę, do tego w dobrej lokalizacji. Na pewno skuszę się jeszcze na inny kurs a zdobyte umiejętności wykorzystam w pracy.

 

Karolina3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Zajęcia prowadzone z dużą cierpliwością i indywidualnym podejściem do kursanta. Ciekawe, przydatne tematy zajęć. Odpowiedni dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych.

 

Kamila Michalak3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 4
Bardzo wartościowy kurs. Wiedza przekazywana w przyjazny sposób. Ogrom wiadomości przyswojony w krótkim czasie.

 

son2733dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Przed kursem nie miałam styczności z 3ds Max'em.

 

Na kursie 3ds max wizualizacje zdobyłam wiedzę i umiejętności posługiwania się 3ds Maxem pozwalające mi na swobodne poruszanie się w programie. Nie ukrywam, że początki były trudne, jednak systematyczne uczestnictwo w zajęciach i praca z udostępnionymi przez nauczyciela materiałami, zaowocowała tym, że dziś bez problemu radzę sobie z modelowaniem scen i tworzeniem podstawowych wizualizacji. W przyszłości na pewno wybiorę się jeszcze na kurs V-ray'a. Jak najbardziej polecam.

 

Karolina3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Miałam styczność wcześniej z tym programem, na uczelni. Jednak był to kurs bardziej okrojony.

 

Jestem zadowolona z kursu. Bardzo wygodne jest to, że można zrobić go w dowolnym terminie, wybierać kiedy przychodzimy na lekcje, a zajęcia nam nie przepadają. Poziom trudności rośnie systematycznie wraz z zaawansowaniem umiejętności. Ogólnie polecam :)

 

Wiktor Antosikstart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Pierwszy raz uczyłem się tego programu.

 

Szkolenia bardzo przyjemne. Atmosfera bardzo fajna. Współpraca z trenerem bardzo pozytywna zero problemow i stresów.

 

Piotr Sekulski3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej nie uczyłem się 3dsMax'a.

 

Szkolenie w Prestige Kursy to według mnie wspaniała możliwość na zdobycie cennych umiejętności na rynku pracy. Nauczyłem się robić nie tylko piękne obrazki, ale też zrozumiałem na czym polega prawdziwa grafika 3D. Gdy znajomi pytają gdzie uczyć się 3dsMaxa od razu i bez wahania polecam Prestige Kursy.

 

Kinga3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Kurs rozwinął moje umiejętności pracy w programie. Dzięki niemu potrafię swobodnie posługiwać się 3ds maxem. Dobrze wydane pieniądze.

 

Kamil Ruchała3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 2
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Miałem styczność z podstawowymi zagadnieniami/funkcjami programu.

 

Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Informacje przekazywane przez trenera są jasne i klarowne. Uzyskana wiedza jest bardzo przydatna i pozwala się rozwinąć. Stacje robocze mogłyby być wydajniejsze bo nie powalają ale ogólnie jest bardzo dobrze. Polecam.

 

Daria_S3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Jestem bardzo zadowolona z kursu :) Ogromnym plusem jest elastyczny grafik i to, że ''zajęcia nie przepadają'', jak się nie przyjdzie w terminie, tylko, że grafik można podpasować pod swoje zajęcia. Z punktu widzenia studentki architektury, uważam ten kurs za konieczność, ponieważ na studiach zajęcia z programów potrzebnych w architekturze, są na bardzo niskim poziomie.

 

szop3dint
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

witryna pluralsight

 

Świetnie zorganizowany kurs wraz z bezpłatnym dostępem do tutoriali. Zajecia oparte na pracy w środowisku 3ds max bez zbędnej teorii. Solidne uzupelnienie wiedzy z 3ds maxa

 

MacDziVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 5
Bardzo dobry plan nauczania. Niebawem nowa lokalizacja bliżej centrum, aczkolwiek dojazd z centrum był bezpośredni tylko dość czasochłonny. Pomocny prowadzący, zrozumiale prowadzi zajęcia, nie raz, nie dwa, prezentuje mnogą podzielność uwagi. Przyjemnie, pożytecznie, sympatycznie, solidnie.

 

Iryna StasynetsCor
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Z Corona render spotkałam się pierwszy raz.

 

Bardzo polecam ten kurs. Kurs jest bardzo przemyślany i prowadza się w dobrej atmosferze. Osoba prowadząca posiada ogromną praktyczną wiedzę dzięki czemu na każdym zajęciu nowa i przydatna informacja, doskonała prezentacja różnych technik, która pomaga znaleźć różne sposoby rozwiązania problemu i wybrać ten, który najlepiej pasuje do konkretnego przypadku, z szybkim i realistycznym rezultatem. Prowadząca cierpliwa i pomocna, udzielała odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i pomagała rozwiązywać trudnośći, nawet te związane z osobistymi projektami. Bardzo wielkim plusem jest też dostęp do tutorialów, dostosowanie do potrzeb kursanta i elastyczny grafik zajęć. Jestem niesamowicie zadowolona, polecam wszystkim.

 

hubert2306VRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: ndsala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, uczyłem się sam, z tutoriali.

 

Na kursie poznałem różne techniki modelowania. Pogłębiłem także, wiedzę na temat materiałów vray. Kurs pokazuję również jak oświetlić scenę oraz dostosować oświetlenie w zależności od potrzeb. Duża ilość godzin bardzo pomaga początkującym poznać program.

 

Grzegorz Konieczny3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdzie wcześniej nie chodziłem na żaden inny kurs

 

Kurs bardzo fajnie zorganizowany. Trener skupia się na ważnych rzeczach. Kurs warty wydania takich pieniędzy polecam

 

Mateusz 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 4elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej MAXa uczyłem się na własną rękę, choć ze średnim skutkiem.

 

Sympatyczne, pozwalające poznać parę dość ciekawych smaczków, których próżno szukać w powszechnie dostępnych materiałach. Dodatkowo cenię sobie szczególnie drobne wskazówki, którymi dużo osób niechętnie się dzieli:) Możliwe że jeszcze z korzystam z oferty.

 

Piotr Kozłowski 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, jest to pierwszy raz, nigdy wcześniej nie miałem styczności z tego typu oprogramowaniem .

 

Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Mogę śmiało stwierdzić iż po 20 zajęciach jestem zdolny pracować płynnie w programie i wykonywać wizualizacje. Oczywiście spędziłem nad tym mnóstwo czasu samodzielnie, ale warto było. Zajęcia są prowadzone w zrozumiały sposób, panuje miła atmosfera. Wykładowca bardzo pomocny, miły, a przede wszystkim świetny trener, ogromna wiedza. Pomocny również poza zajęciami. Plus za zajęcia online i ich elastyczność, oraz narzędzia pomocnicze typu asystent, jak zrobić. Przydatne po zajęciach w treningach . Na pewno moja przygoda z Prestige na etapie pierwszego kursu się nie kończy , bo widzę że warto zainwestować tutaj swój czas i pieniądze. Polecam

 

Adrianna MakulAutoCad_po
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Bardzo fajne szkolenie, wiele się nauczyłam i z pewnością przyda mi się ta wiedza w przyszłości. Dobrze prowadzone zajęcia, w przyjemnej atmosferze.

 

Anna Peregrym3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Zanim przystąpiłam do kursu, brałam udział w warsztatach organizowanych przez kogoś innego, jednakże nic z nich nie wyniosłam. Większość czasu sama próbowałam się nauczyć programu, zarówno z tutoriali jak i na podstawie prób i błędów. Szybko doszłam do wniosku, że sama nie poradzę sobie z opanowaniem do perfekcji 3ds maxa, dlatego zapisałam się na ten kurs.

 

Osobiście mogę wypowiedzieć się jako osoba, która przyszła na kurs z wcześniejszymi doświadczeniami w pracy z programem. Podczas szkolenia nauczyłam się wszystkich podstaw, których wcześniej nie opanowałam. Jednakże nie będę ukrywać, że czasami odczuwałam niedosyt po skończonych zajęciach. Kurs prowadzony jest tak by mimo wszystko każdy sobie na zajęciach poradził. Poziom trudności dostosowany jest do grupy, przez co czasami zdarzało mi się, że materiał który analizowaliśmy nie stanowił dla mnie wyzwania i chciałabym dowiedzieć się więcej. Sam prowadzący z dużą cierpliwością podchodzi do każdego uczestnika i każdemu jest w stanie pomóc jeśli coś nie wychodzi. Podsumowując, uważam że czas spędzony na szkoleniu z pewnością dużo mi pomógł i wyniosłam z niego potrzebną wiedzę.

 

Karolina TusieńVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nauka trwała tydzień w innej szkole nauczania -STUDIO FORMA w Warszawie. Materiał został szybko zrobiony ale nic konkretnego nie wyniosłam.

 

Konkretny trener naucznia programu.Pokazywane są różne metody pracy w programie.Kurs ogółem świetnie opracowany.

 

Izabela Osiak3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Jestem bardzo zadowolona z kursu, spełnił on moje oczekiwania. Kurs jest na bardzo wysokim poziomie a obrany system i metody nauczania nietypowe i bardzo efektywne! Wraz z kursem otrzymałam pomoc trenera po zajęciach, a także dużą ilość materiałów pomocnych w dalszej pracy i ćwiczeniach. Z pewnością poleciłabym ten kurs każdemu.

 

AgaVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, nie miałam wcześniej styczności z programem.

 

Kurs prowadzony innowacyjna metoda która działa bardzo dobrze. Prowadzący ma dużą wiedzę i pomaga w wykonywanych ćwiczeniach. Godziny zajęć są bardzo elastyczne co pozwala dopasować kurs do swoich możliwości czasowych. Polecam!

 

Ana VorobiovaVRay_prof
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak. Wcześniejszy kurs Prestige kursy 3DsMAx

 

Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Łatwo dopasować grafik zajęć do własnych potrzeb. Polecam wszystkim kto dopiero zaczyna prace z 3DsMAX jak i dla tych co już mieli styczność z tworzeniem wizualizacji.

 

annapopekAutoCAD_pr
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Zajęcia prowadzone w małym gronie dają wrażenie indywidualnego nauczania, dzięki czemu lepiej przyswaja się wiedzę. Ciekawe projekty o zróżnicowanym stopniu trudności. Prowadząca bardzo miła i pomocna, polecam!

 

Sebastian Drelichowski3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Tak, samodzielnie z tutoriali.

 

Ucząc się wcześniej samodzielnie i poszukując darmowej wiedzy w internecie błąkałem się z maską na oczach. W końcu po danym kursie widzę przejrzyście i rozumiem program o niebo lepiej. Ciekawe metody pracy, "sztuczki" oraz wiele ważnej wiedzy zostało przekazane odnośnie szybkiego tworzenia w 3D Studio Max. Ergonomia zawarta w przestrzeni sali umożliwiająca podgląd każdego studenta jest bardzo skuteczna i ułatwia pracę nawet w większej grupie. Jedno jest pewne pracują tam ludzie z ogromną wiedzą i talentem nie tylko w obsłudze programów, ale i w nauczaniu.

 

Anna Sydorkinarev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Spodobało się, że jest możliwość elastycznego grafiku, oraz wybór godzin. Bardzo pyszna kawa i przyjazna atmosfera. Trenery idą na dialog. Polecam.

 

MaciekO3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, nauczyłem się korzystać i rozumieć 3ds maxa dopiero dzięki kursom.

 

Ja odbywałem kursy z programu 3ds maxa i powiem ze jestem naprawdę zachwycony. Gdy spróbowałem przed kursami samemu coś podziałać to nie wiedziałem jak się zabrać, co robić, byłem poprostu zagubiony. Dzięki kursom z naprawdę wspaniałem trenerem otworzyła się moja głowa do programu i tak naprawdę cały czas jestem podekscytowany czego się nauczyłem i co aktualnie mogę w 3ds maxie robić, tworzyć, modelować. Polecam te kursy dla "DOSŁOWNIE" każdej osoby która chce zacząć przygodę z modelowaniem 3d na komputerze i nie ważne jak ta osoba sobie radzi z komputerem, czy radzi sobie gozej czy lepiej, wolniej czy szybciej to to się nie liczy i tak dzięki tym kursom nauczysz się tworzyć niesamowite rzeczy tylko najważniejsze to cierpliwość i dążenie do celu. POLECAM!! Maciek

 

Paweł Szczygieł3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Polecam wszystkim, którzy chcą szybko i skutecznie nauczyć się robić wizualizacje. Poziom nauczania tylko dla ludzi, którzy nie uważają, że wszystko przyjdzie samo.... Jest robione w szybkim tempie ale zrozumiałym. Uważam, że pieniądze nie zmarnowane jak i czas dobrze spożytkowany. Komputery dają rade, ku mojemu sceptycznego podejścia na początku kursu. Dziękuje i zachęcam do wzięcia udziału w kursie.

 

Żaklina D3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 3
Ogólnie bardzo sympatyczna atmosfera. Na kurs chodziłam z przyjemnością i pomimo tego, że brakuje mi cierpliwości i łatwo się denerwuję, to wszystko rozumiałam i z czasem coraz więcej umiałam. Gorąco polecam, bo warto :)

 

Michał Wilczyński3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 4sala: 5komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Wcześniej nie miałem styczności z programem,który uczyłem się używać na zajęciach.

 

Serdecznie polecam kurs! Szkolenie jest prowadzone w taki sposób,że każdy jest w stanie je opanować. W sali panuje miła atmosfera. Dzięki systematycznemu chodzeniu na zajęcia,po ukończeniu kursu, posiadam wystarczające umiejętności, aby tworzyć samemu wizualizacje. Trener i asystentka,są w stanie rozwiązać każdy napotkany problem.

 

Paweł DrzewieckiAutoCAD_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

AutoCad od podstaw

 

Dobrze przygotowany program zajęć. Skuteczne metody nauki od podstaw. Podczas zajęć indywidualne podejście do uczestnika. Polecam wszystkim ktorzy chcą zacząc przygodę z programami 3D oraz dla osób chcących poprawić swoje umiejętności.

 

Halyna A3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Prowadzący dobrze tłumaczy, a jak coś nie wychodzi, to powtarza tak długo, aż nie zrozumiemy. Na zajęciach przyjemna atmosfera, dlatego te 4 godz mijały bardzo szybko. Widać, że prowadzącemu zależy, żebyśmy się nauczyli i to ogromny plus. Jednego razu byłam na ekspresowym szkoleniu jednodniowym, ale z innego programu, i powiem, że takie szkolenia to tylko trata pieniędzy, dlatego że dostajemy bardzo dużo informacji i nie jesteśmy w stanie jej zapamiętać. Natomiast Prestige-kursy gorąco polecam! Są to najlepsze kursy, na których miałam okazję uczestniczyć.

 

Agnieszka 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Polecam Kurs 3DS Max wizualizacje. Jestem bardzo zadowolona z systemu nauczania .Wiedzę i umiejętności zdobywa sie nie konwencjonalnie ale za to szyb ko i skutecznie.

 

magczar1@gmail.comrev_arch4
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Pierwszy kontakt z programem z dniem rozpoczęcia kursu.

 

Profesjonalny kurs w pełni przygotowujący do pracy z programem. Sympatyczni wykładowcy z wyrozumiałym podejściem do studenta umiejętnie przekazują niezbędną wiedzę. Polecam!

 

Paulina MarcinkowskaVRay_prof
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nie, zaczęłam tutaj, na kursie podstawowym

 

Całe szkolenie jest bardzo profesjonalnie prowadzone. Co ważne- uczymy się modelować wszystko sami, a nie pobierać gotowe obiekty. Naprawdę dużo się nauczyłam.

 

Aniarev2
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 4komputery: 5
Cały kurs oceniam pozytywnie. Dużą plusem są elastyczne terminy spotkań. Dobrze przygotowane zajęcia, indywidualne podejście do każdego kursanta.

 

123Gry
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 2
Swietnie przygotowany kurs i maksymalnie kompetentny trener, natomiast komputery nie sa najwyzszych lotow - do grafiki bywaja koszmarnie wolne, a przeciez do tego sa tutaj potrzebne. Szkoda tez, ze tutoriale nie sa dostepne online w domu. Poza tym, kurs jest naprawde fantastyczny.

 

Iza3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Szkolenie dobrze przygotowuje do samodzielnej pracy w domu. Jakoś wykonywanych wizualizacji na naprawdę dobrym poziomie. Warto też ćwiczyć i pracować w domu by osiągnąć zamierzone rezultaty. Polecam

 

Ilona Serafinstart 3d
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 5
Szkolenie skuteczne, spodobał mi się bardzo elastyczny plan zajęć, oraz to że uczestniczyło się w zajęciach z osobami na różnych etapach umiejętności programu przez co zawsze można było się czegoś nowego nauczyć. Jednak oczekiwałam tworzenia więcej realistycznych scen (pomieszczeń). Nie podobał mi się brak tłumaczenia znaczenia niektórych poleceń, funkcji. Ogólnie jestem zadowolona.

 

Ola3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 3komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Kilka lekcji kursu online. Tylko podstawowe funkcje.

 

Kursy bardzo przemyślane i dobrze zorganizowany program nauczania. Z każdych zajęć wynosilam nowe i przydatne informacje, dzięki którym mogłam na bieżąco pracować nad dyplomem. Po ukończeniu kursów jestem w stanie wymodelowac wnętrza budynków jak i całe obiekty. Jestem bardzo zadowolona z wybranego przez ze mnie kursu.

 

Aleksandra3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 3elastyczność spotkań: 4sala: 4komputery: 4
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Znałam podstawy programu, samodzielna nauka metodą prób i błędów.

 

Program nauczania był bardzo dobrze zorganizowany. Dużym plusem jest z pewnością asystent, do którego zawsze można wrócić. Brakowało mi jedynie zrobienia całej wizualizacji od początku do końca w ramach zajęć, gdyż skakanie po tematach nie zawsze daje dobry efekt. Jednak nauczyłam się bardzo wiele i z dużą swobodą mogę teraz poruszać się w programie.

 

Emilia3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

nie znałam wcześniej 3DS Max

 

Na kurs 3DS Max trafiłam całkiem przypadkowo nie mając większych oczekiwań. Początki były ciężkie, bo pierwsze zajęcia to był mój pierwszy kontakt z programem, wcześniej nawet nie wiedziałam jak wygląd interfejs, więc zajęło mi ze trzy zajęcia, żeby się ogarnąć, ale potem już było z górki. Po skończeniu pierwszego kursu z czystym sercem mogę polecić każdemu, kto projektuje wnętrza lub zajmuje się tylko wizualizacjami. Dzięki 3ds Max jako projektantka nie jestem uzależniona od modeli znalezionych w sieci, bo już po pierwszym poziomie większość prostych mebli potrafię sama wymodelować. Potencjał programu jest ogromny, ale z każdymi zajęciami coraz więcej "kropek" się łączy i coraz swobodniej się w nim poruszam. Sama metoda nauki jest ciekawa, bo można ominąć zajęcia i nic się nie dzieje, dostępne są tutoriale, którymi można uzupełnić wiedzę i nie jesteśmy w tyle za grupą. Oczywiście nic nie zastąpi lekcji na żywo, gdzie zawsze omawiane są dodatkowe zagadnienia i błędy które wychodzą w trakcie pracy. Doceniam tez czerstwe poczucie humoru prowadzącego ;) dzięki abstrakcyjnym żartom i porównaniom więcej wiedzy zostaje w głowie. Każde zajęcia to tworzenie innego modelu, który jest de facto pretekstem do nauki poszczególnych narzędzi. Robiąc dobre notatki i powtarzając na bieżąco materiał po zajęciach można się na prawdę wiele nauczyć i w razie potrzeby odtworzyć schemat działania przy tworzeniu własnych modeli. Już po pierwszym kursie przeglądając filmiki dot. modelowania w 3ds Max na YT większość rzeczy rozumiem a nawet potrafię wyłapać nieoptymalne ruchy, bo wiem, że metodami z kursu byłoby szybciej lub łatwiej.

 

Kornel Kot3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Pierwszy raz włączyłem program 3DsMax dzień przed pierwszymi zajęciami. Od 1 minuty dostałem oczopląsu i bólu głowy od ilości możliwości, funkcji i przycisków programu. Ukończenie tego kursu sprawiło, że posługiwanie się programem nie sprawia mi większego problemu niż korzystanie z takiego programu jak np. Microsoft Word.

 

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie a zarazem w prosty sposób. Nauczyciel fachowo tłumaczył zagadnienia tak, aby nawet osoba nie mająca bladego pojęcia o grafice czy komputerach, zdołała nauczyć się tematu lekcji. Warto również wspomnieć o przemiłej atmosferze zajęć, która była radosna i miła, a nauczyciel oraz inni kursanci byli chętni do pomocy nawet poza lekcjami. P O L E C A M

 

Anna Hanysz3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 5
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Zaczynałam naukę od zera

 

Wszystkim zainteresowanym szczerze polecam ten kurs. Zaczęłam naukę od podstaw, podobało mi się to, że tempo pracy było dostosowane od początku do poziomu kursanta. Trener objaśniał zadania w sposób klarowny i rzeczowy, na bieżąco pomagał rozwiązać napotkane w programie problemy. Dodatkowo w takich sytuacjach pomocne są również dodatkowe narzędzia stworzone dla kursantów- "asystent" oraz "jak". Atmosfera pracy zarówno w pracowni jak i na zajęciach online jest bardzo dobra, w chwilach słabości można liczyć na mentalne wsparcie ze strony trenera oraz na pomoc kolegów. Przechodzę płynnie na kolejny kurs, bo jestem ciekawa kolejnych funkcji oraz jeszcze sprawniejszej pracy w programie.

 

Dawid 3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 3
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

 

Kurs oceniam pozytywne. Zajęcia prowadzone w taki sposób, aby szybko i łatwo przyswoić najważniejsze funkcje programu pozwalające modelować i tworzyć wizualizacje.

 

narniarz3dmax
skuteczność nauczania: 5trener: 4elastyczność spotkań: 4sala: ndkomputery: nd
Wczesniejsze doświadczenia z programem?

Nigdy wcześniej się go nie uczyłem. Brałem udział w kurach które trwały 3 dni (łącznie 21 godzin) ale było to w 2016 roku więc praktycznie nic z tego nie zapamiętałem.

 

Szkolenie przebiegało w luźnej i wspomagającej nauce atmosferze.

 

Jako nowicjusz w zakresie użytkowania 3ds MAX udział w kursie nauczył mnie kompleksowego tworzenia scen architektury pod wizualizacje, tworzenie oraz importowanie prostych i bardziej dostosowanych obiektów oraz obiektów przygotowania materiałów i uzgodnień do wykonywania realistycznych wizualizacji.

 

Możliwość doboru wygodnego terminu zajęć i nauki w wolnym czasie bardzo ułatwia życie i usprawnia przyswajanie wiedzy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

 

Asystent jest bardzo przydatny w nauce interfejsu i opanowywaniu skrótów (powinien jednak zostać jak najszybciej unowocześniony)

 

Ogólnie jestem zadowolony i polecam kurs.

 

Alisa Horbachevska3dmax
skuteczność nauczania: 4trener: 5elastyczność spotkań: 5sala: 5komputery: 4
Fajny kurs, da sie duzo rzeczy nauczyc w krotkim czasie. Asystent jest super, bardzo pomaga w cwiczeniu. Polecam