Uwaga! Aktualnie nie są dostępne żadne dofinansowania dla osób z wolnego naboru.
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną lub kwalifikująca się do uzyskania formy wsparcia możesz się zgłosić do Urzędu Pracy w Twoim mieście i zapytaj o możliwość finansowania szkolenia.

Realizujemy szkolenia ze skierowaniem z Urzędów Pracy oraz Krajowego funduszu szkoleniowego i innych form wsparcia.

 

pokaż dofinansowanie do kursu:

 

Do wybranego szkolenia dostępne jest dofinansowanie o wartości podanej poniżej. Aby zarezerwować dofinansowanie należy wypełnić poniższy formularz i postępować wg. instrukcji.
800 zł
Z dofinansowania mogą skorzystać osoby płacące za szkolenie samodzielnie (z własnej kieszeni). Nie dotyczy osób kierowanych z Urzędów Pracy oraz Firm. Przy szkoleniach grupowych prosimy o kontakt telefoniczny w celu dobrania formy dofinansowania.
Dofinansowanie jest dostępne dla szkoleń 64 godzinnych i jest rozłożone równomiernie na całe szkolenie. Przy krótszych formach nauczania poniżej 64 godziny obowiązuje tylko częściowo dofinansowanie.
Tylko całkowicie wypełnione zapytanie będą brane pod uwagę. W dowolnym momencie możecie Państwo swoje dane usunąć.
Formularz dofinansowania:
Wybierz co najmniej jedno szkolenie:
Możesz wybierać kolejne szkolenie:
Możesz wybierać kolejne szkolenie:
imię i nazwisko:
adres mail:
Abyśmy mogli powiadomić Państwa o przyznanym dofinansowaniu należy podać prawidłowy
numer telefonu


miasto:
Podaj dokładnie skąd wiesz o kursie, a otrzymasz dodatkowe szkolenie gratis

forma reklamy i hasło:
pytania lub uwagi:
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.E.Prestige.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez T.E.Prestige zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest T.E.Prestige ul. Wawrzyńca 21/62 , 31-060 Kraków oraz akceptacją regulaminu: treść regulaminu.

link do strony działającej w starszych przeglądarkach