Zgłoszenie na warsztaty:
Przez określenie warsztaty rozumiemy krótką i efektowną formę edukacyjną. Zazwyczaj są to zajęcia 4 godzinne o określonej tematyce. Czasami mogą to być dwa zajęcia po 4 godziny.

 

Warsztaty kto może wziąć udział?
Na warsztaty może przyjść każdy kto zgodzi się przestrzegać regulaminu warsztatów. Można wziąć udział w pojedynczych zajęciach bez konieczności uczestnictwa w kolejnych warsztatach. Warsztaty to też możliwość zapoznania się z naszym sposobem nauczania.
Jaka jest idea warsztatów?
Na warsztatach będziemy popełniać wszelkie szaleństwa wychodzące daleko poza ramy tradycyjnego korzystania z programów.

Przez lata prowadzenia szkoleń zgromadziliśmy różne rozwiązania z jakimi przychodzili do nas nasi studenci. Często są to bardzo efektowne i ciekawe projekty, które chcemy zaprezentować w formie warsztatów.

Cenny uczestnictwa w warsztatach.
Ceny będą uzależnione od tematu warsztatów. Dla przykładu: dla osoby z zewnątrz nie będącej naszym studentem cena będzie wynosić 100 zł (sprawdź w opisie warsztatów). Dla naszych studentów (osoba kiedykolwiek ucząca się na naszych kursach danego programu) cena dla takiej osoby to 50 zł. Opłata za warsztaty musi być dokonana przed rozpoczęciem zajęć.
Czy uczestnicząc w warsztatach mogę otrzymać certyfikat?
Po odbyciu określonej licznie warsztatów z danego programu uczestnik może otrzymać certyfikat w tym certyfikat Autodesku. Będą ustalone limity warsztatów jakie należy odbyć, aby otrzymać certyfikat podstawowy oraz zaawansowany.

Jak się mają zajęcia warsztatowe w porównaniu z tradycyjnymi zajęciami.
Zajęcia warsztatowe będę zawierały wstęp do zagadnienia jednak zasadniczo będą się skupiały na zastosowaniach odbiegających od normalnych.
Jak zarezerwować miejsce na warsztatach?
Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z prospektem warsztatów. Powinien on być dostępny poniżej. Należy szczegółowo wypełnić poniższy formularz, a następnie dokonać opłaty na wskazane w mailu konto jaki Państwo otrzymacie. Po wysłaniu zgłoszenia należy odczekać 15 min, aż przyjdzie odpowiedz. W razie problemów prosimy o kontakt z tel. 609 251 601.
Jeśli jesteś naszym studentem i chcesz wziąć udział w zajęciach warsztatowych,
Zaloguj się do swojego konta (karta studenta). Następnie przełącz się na trenera: warsztaty_3ds lub warsztaty_ph i dokonaj rezerwacji miejsca w wybranym terminie oraz godzinie. Przed warsztatami należy dokonać płatności. Jeżeli "nasz student" przyprowadzi "nową osobę" to nie ponosi opłaty za swoje uczestnictwo.

 

Tylko całkowicie wypełnione zapytanie będą brane pod uwagę. W dowolnym momencie możecie Państwo swoje dane usunąć.
Zgłoszenie na warsztaty:
Wybierz co najmniej jedno zajęcie warsztatowe:
Inne warsztaty jeśli jesteś zainteresowany:
Inne warsztaty jeśli jesteś zainteresowany:
imię i nazwisko:
adres mail:
Abyśmy mogli powiadomić Państwa o przyznanym dofinansowaniu należy podać prawidłowy
numer telefonu


miasto z którego jesteś:
jak szybko chcesz rozpocząć szkolenie:
Podaj dokładnie skąd wiesz o kursie, a otrzymasz dodatkowe szkolenie gratis

forma reklamy i hasło:
Aby zgłoszenie na kurs doszło do skutku należy potwierdzić w polu uwagi następujące informacje:
Cena za szkolenie, miasto szkolenia, termin i godzina.
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.E.Prestige.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez T.E.Prestige zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest T.E.Prestige ul. Wawrzyńca 21/62 , 31-060 Kraków oraz akceptacją regulaminu: treść regulaminu.

link do strony działającej w starszych przeglądarkach