Zostań naszym partnerem:
Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań. Nasze doświadczenie oraz gotowe narzędzia rozwiążą każdy Twój problem.

 

Oferta dla szkół:
Jesteś nauczycielem? Chciałbyś urozmaicić swój program nauczania o nowoczesne technologie? Nie wiesz jak to zrobić? Nie masz doświadczenia? Wynajmij nasz gotowy system nauczania. Uczniowie będą się samodzielnie uczyć z pomocą naszych robotów. Przekonasz się jakie to niezwykłe i proste. Nie musisz zdobywać doświadczenia przez długie lata, aby znacznie podnieść atrakcyjność swoich lekcji.
Prowadzisz korepetycje?
Chciałeś spróbować swoich sił w nauczaniu, ale czujesz, że Twoje umiejętności są zbyt małe, a klienci rezygnują z Twoich kursów.

Skorzystaj z naszych gotowych systemów nauczania. Podnieś swoje kwalifikacje. Uczyń swoją pracę efektywną i dającą satysfakcję.

Założyłeś sobie szkołę?
Założyłeś sobie szkołę, ale wymagania klientów przerosły Twoje możliwości? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Przeszkolimy Twoich klientów, a Ty będziesz wygodnie zbierał prowizje za każdego klienta zupełnie bez stresu oraz ogromu czasu jaki musisz poświęcić na zdobywanie doświadczenia, szeregu narzędzi oraz pracy jaki musisz poświęcić na pracę z klientami.
Chciałbyś wystawiać Certyfikaty i przeprowadzać egzaminy dla swoich uczniów?
Nie musisz płacić dużych kwot za przynależność do oficjalnych firm produkujących oprogramowanie. Z nami za ułamek kwoty możesz mieć dostęp do możliwości przeprowadzania egzaminów oraz wystawiania Certyfikatów.

Prowadzisz Firmę i chciałbyś mieć dostęp do systemu wiedzy dla Twoich pracowników?
Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania do szkoleń podnoszących kwalifikacje. System Asystent gotowy rozwiązać każdy problem z zakresu pracy w programach.

Jesteś studentem i chciałbyś zorganizować szkolenie dla Twoich znajomych?
Zaimponuj swoim znajomym i zorganizuj specjalnie dla nich szkolenie. Może organizowanie szkoleń to coś co jest Twoim przeznaczeniem?

 

Tylko całkowicie wypełnione zapytanie będą brane pod uwagę. W dowolnym momencie możecie Państwo swoje dane usunąć.
Zgłoszenie dla partnerów:
Wybierz co najmniej jedną formę współpracy:
Inne formy współpracy:
Inne formy współpracy:
imię i nazwisko:
adres mail:
Abyśmy mogli się skontaktować należy podać prawidłowy
numer telefonu


miasto:
jak szybko chcesz rozpocząć współpracę:
Podaj dokładnie skąd wiesz o kursie, a otrzymasz dodatkowe szkolenie gratis

forma reklamy i hasło:
Aby zgłoszenie na kurs doszło do skutku należy potwierdzić w polu uwagi następujące informacje:
Cena za szkolenie, miasto szkolenia, termin i godzina.
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.E.Prestige.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez T.E.Prestige zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest T.E.Prestige ul. Wawrzyńca 21/62 , 31-060 Kraków oraz akceptacją regulaminu: treść regulaminu.

link do strony działającej w starszych przeglądarkach